ندای البرز
دوشنبه ۰۹ مرداد ۱۳۹۶ - - ساعت ۱۶:۲۰ 2018 Jul 23
سرخط خبرها :

 • کد مطلب : 23591
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۹ مرداد ۱۳۹۶ - ۰۷:۵۸
 •   
  ٣ اپیزود از الوند "پسا انتخابات"
  الوند باید با تخصص, تعهد و تفکر سازنده ساخته شود. این موضوع نه از سوی مردم و نه از سوی مسوولان باید فراموش نشود. این مردم حق دارند. حق مردم را باید با صداقت و متانت ادا کرد.

  به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ندای البرز:به نیمه داغ تابستان رسیده ایم. شهر در دوران “پسا انتخابات” قرار دارد و شهروندان وارد فصل تازه ای از تحولات شده اند.
  الوندی که تا پیش از این در انتهای کوچه بی تدبیری و کج سلقیگی درجا می زد, حالا در سایه یک آگاهی کارساز و نگاهی ژرف بر مسائل و دغدغه های روز, شکوفه های امید خود را به از ره رسیدن روزهای آفتابی گره زده. حالا همه به انتظار رقم خوردن تحولی ملموس در جای جای این شهر نشسته اند. این مردم به حق, انتظار دارند. این مردم به وقت خود آستین همت بالا زدند, با تدبیر خود بر آگاهی رونق دوباره بخشیدند و به سهم خود درست انتخاب کردند. حالا وقت به ثمر نشستن میوه آگاهی مردم در بستر تحولات شهری برآمده از تلاش مدیران و مسوولان مربوطه است.
  سه اپیزود از تحولاتی که پس از ٢٩ اردیبهشت سال جاری تا به امروز به وقوع پیوسته را گلچین نموده و در قالب چند خط, تحلیلی مبتنی بر واقعیات را سیاهه کردیم که می خوانید;

  ۱-اندر احوالات پارلمان نشینان دوره پنجم

  ترکیب به دست آمده از نظر مردم و برآمده از صندوق آرا نشان می دهد مهره هایی باتجربه و متخصص در حوزه های مرتبط با امور شهری وارد گود تصمیم سازی و تصمیم گیری شده اند و این روزنه امید شکل گرفته که در صورت پرهیز پارلمان نشینان از حواشی سیاسی و غیر سیاسی, تغییراتی چشمگیر بر پهنه شهر بنشیند و مردم پس از سالها طعم واقعی تر از خدمت را بچشند.
  نوع تصمیم گیری اعضای دوره پنجم در انتخاب چارچوب های اجرایی مدیریت شهری می تواند تضمین کننده موفقیت یا شکست تفکرات افراد پیروز در طی چهار سال پیش رو باشد و بر همین اساس نیز می بایست منتخبین مردم با نهایت تیزبینی و دقت دست به انتخاب های تاثیرگذار خود بزنند.
  الوند باید با تخصص, تعهد و تفکر سازنده ساخته شود. این موضوع نه از سوی مردم و نه از سوی مسوولان باید فراموش نشود. این مردم حق دارند. حق مردم را باید با صداقت و متانت ادا کرد.

  ٢-استمرار همدلی برای تبلور فرهنگ

  برپایی کارگاه آموزش بازیگری آن هم با حضور ستاره های تاپ سینما و تلویزیون را باید در ردیف اتفاقاتی #تحول آفرین برای شهر الوند بر شمرد که ثمرات آن در آینده ای نه چندان دور به صندوق افتخارات این شهر اضافه خواهد شد.
  همت والای فرزندان الوندی از یکسو و استقبال چشمگیر علاقمندان به فرهنگ از سوی دیگر دلیلی شده تا نام الوند امروز به سرخط خبرهای مهم این عرصه در سطح استان قزوین تبدیل شود و این شهر به کانونی برای بسط رویاهای بزرگ و کوچک هنر دوستان معرفی گردد.
  استمرار این چنین برنامه های مثبت و موثر باید در دستور کار مسوولان اجرایی, بزرگان و پیشکسوتان عرصه های مختلف اجتماعی قرار بگیرد و در مسیر رسیدن الوند به توسعه ای متوازن و پایدار باید از چاشنی هایی با نشان فرهنگ و هنر بهره برد.

  ٣-افتخار آفرینی فرزندان الوند در این گیتی گرد

  ورزش امروزه به یک صنعت مهم و تاثیرگذار در جوامع بشری تبدیل شده است. امروز کمتر کسی پیدا می شود که بر نقش بی بدیل ورزش در صحنه های مختلف اجتماعی مهر انکار بزند و نسبت به اثرات آن بی تفاوت باشد.
  از این رو افتخارآفرینی فرزندان غیور الوندی در رقابت های ورزشی برگزار شده در اقصی نقاط این گیتی گرد را باید به فال نیک گرفت و شرایطی را فراهم آورد تا این نام آوران کم ادعا با فراغ بال و با کمترین دغدغه ای وارد کارزارهای ملی و بین المللی شوند. الوند و الوندی را باید باور کرد. توانایی این شهر و این شهروندان باید در سایه خودباوری و تلاش جمعی به مرحله ظهور و شکوفایی برسد.

  مهدی بیگدلو

  انتهای پیام/

  مطالب مرتبط با موضوع :
  

  خبرنامه ندای البرز  جذب خبرنگار تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز پایگاه خبری،تحلیلی صبح قزوین src="http://static-cdn.anetwork.ir/showad/pub.js">