ندای البرز
دوشنبه ۱۳ شهریور ۱۳۹۶ - - ساعت ۲۰:۲۴ 2018 Jan 20
سرخط خبرها :

 • کد مطلب : 24042
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۳ شهریور ۱۳۹۶ - ۱۰:۱۳
 •   
  خطمی نائب رییس شورای شهر الوند:
  شهرصنعتی البرز تقریبا در حالت اغما است و شورای شهر در تلاش است که بتواند با توجه به پتانسیل و زیر ساخت‌های خوبی که شهرصنعتی البرز دارد با ارائه برنامه مدیریت خوب، مدیری را انتخاب کند که با تخصص خود بتواند شرایط شهرصنعتی البرز را احیا کند.

  جواد خطمی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی ندای البرز، با اشاره به مدیریت جدید شرکت شهرصنعتی البرز اظهار کرد: هنوز تصمیم قطعی در این باره گرفته نشده است.
  وی بیان کرد: تعهد و تخصص فردی که به عنوان مدیر عامل جدید شرکت شهر صنعتی البرز انتخاب می‌شود از ویژگی‌های یک مدیرعامل کارآمد است که شورای شهر الوند مد نظر دارد.
  عضو شورای شهر الوند عنوان کرد: وضعیت موجود واحد‌های صنعتی البرز نشان از مشکلات عدیده شرکت شهرصنعتی البرز دارد.
  این مسئول تشریح کرد: همانطور که در یک شهر شورای شهر و شهردار وجود دارد در یک شهرک صنعتی نیز یک هیأت مدیره ۵ نفره است که تصمیم‌گیری‌‌های مربوط به شهرک با این هیات بوده و مدیر عامل شرکت صنعتی مجری این تصمیمات است.
  خطمی ادامه داد: افراد هیات مدیره‌ای که برای شرکت صنعتی البرز انتخاب می‌شوند باید افرادی متخصص بوده که بتوانند سیاست‌گذاری‌ها وتصمیمات خوبی را برای شهرک صنعتی بگیرند.
  وی با اشاره به اینکه هیات رییسه شرکت صنعتی البرز از طرف سهامداران معرفی می‌شوند، افزود: مدیر عامل شرکت صنعتی البرز توسط این هیات رییسه انتخاب می‌شود.
  عضو شورای شهر الوند اضافه کرد: شورای شهر الوند در تلاش است از افراد بومی با ویژگی‌های مدیریتی بالا برای گزینه مدیریتی شرکت شهر صنعتی استفاده کند اما اگر این گزینه را از بین افراد بومی شهر پیدا نکند مجبور است از افراد متخصص غیر بومی استفاده کند.
  این مسئول مطرح کرد: شهرک صنعتی البرز در شرایط بسیار حساسی به سر می‌برد و تقریبا در حالت اغما است و شورای شهر در تلاش است که بتواند با توجه به پتانسیل و زیر ساخت‌های خوبی که شهر صنعتی البرز دارد با ارائه برنامه مدیریت خوب، مدیری را انتخاب کند که با تخصص خود بتواند شرایط شهرک صنعتی البرز را احیا کند.
  انتهای پیام/

  مطالب مرتبط با موضوع :
  

  خبرنامه ندای البرز  جذب خبرنگار تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز پایگاه خبری،تحلیلی صبح قزوین src="http://static-cdn.anetwork.ir/showad/pub.js">