ندای البرز
جمعه ۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۶ - - ساعت ۰۳:۱۱ 2018 Feb 18
سرخط خبرها :

 • کد مطلب : 21929
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۸ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۰:۵۶
 •   
  معاون وزیر راه و شهر سازی:
  دکتر ایزدی عنوان کرد:شبکه ای از اقدامات باید کیفیت زندگی مردم را ارتقا داده که بهتر شدن نظام حمل نقل،ارتقای کیفیت ساخت و ساز و غیره مجموعه اقداماتی است که در یک شبکه باعث کیفیت زندگی اجتماعی مردم میشود.

  به گزارش پایگاه خبری ندای البرز در شهرستان البرز دکتر ایزدی درمسابقه بازآفرینی شهر الوند که به عنوان داور حضور داشت اظهار کرد:شهر الوند در یک پروژه عظیم وبزرگ در مقایسه با شهرهای نظیر خود که جمعیتی کمتر از ۱۰۰ هزار نفردارد پیشگام شده است.
  وی با اشاره به اینکه ارتقا کیفیت زندگی در زندگی امروز ی قابل اهمیت بوده گفت :این موضوع باید مورد توجه سیاست مداران و مدیریت شهری مسوولان قرار بگیرد .
  معاون وزیر راه و شهرسازی عنوان کرد:طرحهای ارائه شده در این مسابقه طرحهای با کیفیت بوده که رویکرد های متفاوتی در این طرحها وجود داشت اما آن چیز ی که در این طرح ها حائز اهمیت است موضوع شاخص هایی بود که مورد توجه هیات داوران قرار داشت.
  این مسوول با بیان اینکه هم خوانی پروژه موجود با ارزش های منطقه ای شهر الوند یکی از معیار های انتخاب بهتر ین طرح در این مسابقه بوده اضافه کرد:شهر الوند شهری است که در یک بستر طبیعی زیبایی قرار گرفته و از لحاظ فرهنگی ویژگی های خود را داشته ود کنار این ویژگی ها یک شهر تولیدی می باشد.
  دکتر ایزدی اظهار داشت:برای هر یک از شهر های ایران می توان یک سری شاخص هایی را بر گرفته شده از ذات خود آن شهر تعیین کرد که در عین حال مسیری را برای پیشرفت آن شهرباز کند و شهر الوند چون یک شهر صنعتی می باشد شاخصه آن تولید می باشد.
  وی با اشاره به پیام رهبری در زمینه اشتغال و تولید بیان داشت :شهر الوند نمونه ارزشمندی از مفهوم تولید بوده به طوری که که جمعیت این شهر را مردمانی تشکیل می دهد که از گذشته دور بر تولید داخلی تاکید داشته اند.
  معاون وزیر راه و شهرسازی یادآور شد:یکی از شاخصه های شهر صنعتی البرز و شهر الوند در سرسبزی این شهر بوده به طوری که طبیعت و سرسبزی سلامت این شهر را تضمین کرده است.
  این مسوول با خاطر نشان کردن اینکه شهر الوند یک شهر صنعتی بوده گفت:مهم ترین چیزی که برای مردم این شهرحائز اهمیت بوده و حق طبیعی شهروندی آنهاست کیفیت های لازم برای یک زندگی شهری باست که بتوانند حقوق شهروندی خود را از مدیریت شهری خواستار باشند.
  دکتر ایزدی عنوان کرد:شبکه ای از اقدامات باید کیفیت زندگی مردم را ارتقا داده که بهتر شدن نظام حمل و نقل،ارتقای کیفیت ساخت و ساز و غیره مجموعه اقداماتی است که در یک شبکه باعث کیفیت زندگی اجتماعی مردم میشود.
  وی با اشاره به این که تصویر اولیه در مراجعه به شهری در ذهن شکل میگیرد خاطر نشان کرد:دو تصویر زیبا از شهر الوند در بدو ورود در ذهن مسافران این شهر شکل میگیرد که طبیعت زیبا و سر سبز شهر الوند یکی از این دو تصویر است که با خود به یادگار خواهم برد.
  انتهای پیام/

  مطالب مرتبط با موضوع :
  

  خبرنامه ندای البرز  جذب خبرنگار تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز پایگاه خبری،تحلیلی صبح قزوین src="http://static-cdn.anetwork.ir/showad/pub.js">