ندای البرز
پنج شنبه ۰۶ مهر ۱۳۹۶ - - ساعت ۱۰:۱۲ 2018 Feb 22
سرخط خبرها :

 • کد مطلب : 24368
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۶ مهر ۱۳۹۶ - ۱۰:۵۲
 •   
  سردار اهوازیان در مراسم ابروی محله ما:
  اسراییل سربازش را که 5 سال اسیر ایران است را با 2500 اسیر عوض می‌کند تا بگوید سربازان من و حتی کشته‌های من مهم هستند اما چرا مسئولان ما قدر شناس زحمات سربازان این مملکت نیستند و حرمت شهدایشان را حفظ نمی‌کنند.

  به گزارش خبرنگار سیاسی ندای البرز، سردار اهوازیان درمراسم یادواره شهدا آبروی محله ما شهر الوند که به مناسبت فرا رسیدن هفته دفاع مقدس در این شهر برگزار شد، اظهارکرد: در جلسه با شهدا که مردم این شهر برگزار کرده‌اند بیعت با شهیدان، همان بیعت با ولایت است .
  وی با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری بیان کرد: همین یادواره‌ها و هیئت‌ها است که شهدا را زنده نگه داشته است .
  وی بازگشت پرغرور علی اکبر ایران را تبریک گفت و اذعان داشت : نه گریه کرد نه گفت آب می‌خواهم و عزت خود را حفظ کرد آن روزی که ما آمریکایی ها را گرفتیم در خلیج فارس عین زن گریه می کردند .
  سردار اهوازیان ادامه داد: هم اکنون که داعشی ها را می‌گیریم بعضی‌ها با لباس زنانه و آرایش قصد فرار دارند .
  وی بیان کرد: شهید حججی اولین شهید نیست که در سوریه سربریده شده، ولی وقتی می آید که به داد آبروی ایرانی‌ها رسید چرا که در آن زمان
  ماده روباهی به مجلس آمد و بعضی از نمایندگان برای عکس گرفتن با او بال بال زدند.
  وی خاطرنشان کرد: در مملکت ما هفت سال است که شهید آورده می‌شود، شهیدانی که از فرزندان همین و مرز و بوم هستند اما در این هفت سال از استاندار به بالا زیر تابوت شهید مدافع حرم را نگرفته است چگونه است وقتی داعش فرانسویان را می کشد بیانیه می دهید، آیا مسوولی برای مدافع حرم یک برگه ای خرج کرده است.
  وی یاد آور شد: اسراییل سربازش را که ۵ سال اسیر ایران است را با ۲۵۰۰ اسیر عوض می‌کند تا بگوید سربازان من و حتی کشته‌های من مهم هستند اما چرا مسئولان ما قدر شناس زحمات سربازان این مملکت نیستند و حرمت شهدایشان را حفظ نمی‌کنند.
  انتهای پیام/

  مطالب مرتبط با موضوع :
  

  خبرنامه ندای البرز  جذب خبرنگار تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز پایگاه خبری،تحلیلی صبح قزوین src="http://static-cdn.anetwork.ir/showad/pub.js">