ندای البرز
سه شنبه ۱۳ مرداد ۱۳۹۴ - - ساعت ۱۷:۵۹ 2018 Mar 21
سرخط خبرها :

 • کد مطلب : 6893
 • تعداد نظرات : ۲ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۳ مرداد ۱۳۹۴ - ۲۰:۱۷
 •   
  هاشمی‌رفسنجانی در اجلاس رؤسای آموزش و پرورش:
  رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: تابوی مذاکره با آمریکا شکست اما مخالفین آن هنوز هم دست و پا می‌زنند.

  به گزارش پایگاه خبری،تحلیلی ندای البرز، به نفل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا  آیت‌الله اکبر هاشمی‌رفسنجانی رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام صبح امروز گذشته (سه‌شنبه) طی سخنانی در اجلاس مدیران و رؤسای آموزش و پرورش اظهار داشت: در دوره گذشته دچار انحراف شدیم، همیشه از افراط و تفریط ضربه خورده‌ایم و امروز نیاز اصلی ما تحول است.

  وی افزود: در دوره قبل که دولت ، شورای نگهبان و نیروهای امنیتی می‌خواستند از انتخاب درست جلوگیری کنند، ناگهان مردم متحول شدند و این انتخاب آنها را ترساند.

  هاشمی‌رفسنجانی با بیان اینکه مردم باید از تحول خود حمایت کنند و پایداری داشته باشند، تصریح کرد: تابوی مذاکره با آمریکا شکست و البته مخالفین آن هنوز هم دست و پا می‌زنند؛ اگر تحول در حوزه سیاست خارجی نبود تحول در جاهای دیگر سخت بود و توافق باعث شد که یک جنگ سرد طولانی و تنش پایان یابد.

  وی با بیان اینکه دنیا مشتاق کار کردن با ایران است، گفت: اگر منطق ما اسلامی است نباید از هیچ مراوده ای بترسیم و ایران می‌تواند در کنار ابرقدرت ها، نقش بزرگی ایفا کند.
  هاشمی با بیان اینکه دنیا از ما چیزی جز شفافیت نمی‌خواهد، افزود: آنها از ما اطمینان می‌خواهند که به سمت بمب اتم نمی‌رویم و ما هم توانستیم امنیت خود را در جهان تامین کنیم.

  رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام به سفر وزیرخارجه آمریکا به منطقه اشاره کرد و گفت: جان کری ۶ روز وقت میگذارد و به منطقه می آید تا عرب های مخالف توافق را آرام کند.

  انتهای پیام

  ۲ نظر برای “شورای نگهبان و نیروهای امنیتی می خواستند از انتخاب درست مردم جلوگیری کنند/تابوی مذاکره با آمریکا شکست”

  1. عبدالجواد گفت:

   امام روح الله: هرکس بگوید رای شورای نگهبان کذا است مفسد فی الارض است.
   اکبر آقا تو منحرف شدی.

  2. عبدالجواد گفت:

   امام روح الله: هرکس بگوید رای شورای نگهبان کذا است مفسد فی الارض است.

  

  خبرنامه ندای البرز  جذب خبرنگار تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز پایگاه خبری،تحلیلی صبح قزوین src="http://static-cdn.anetwork.ir/showad/pub.js">