ندای البرز
چهارشنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۴ - - ساعت ۱۲:۰۳ 2018 Feb 22
سرخط خبرها :

 • کد مطلب : 12539
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۸ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۰:۳۲
 •   
  در حمایت از ائتلاف اصولگرایان استان قزوین؛
  در حمایت از ائتلاف اصولگرایان استان قزوین شکرالله طاهری از کاندیداتوری مجلس شورای اسلامی انصراف داد.

  به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی ندای البرز، شکرالله طاهری، فرماندار سابق آبیک و کارمند سابق وزارت امورخارجه کشورمان در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی  صبح قزوین، درباره علت انصراف خود از ادامه کاندیداتوری مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: در حمایت از وحدت اصولگرایان و جلوگیری از تفرق آرای این جریان تصمیم به انصراف از کاندیداتوری مجلس شورای اسلامی گرفتم.

  وی در ادامه افزود: هدف من شکل گیری کامل یکپارچگی در انتخاب فرد اصلح از اصولگرایان برای نمایندگی مردم قزوین در مجلس است و امیدوارم دوستان دیگر اصولگرا نیز در این میدان برای حفظ این وحدت کناره گیری کنند.

  طاهری اذعان کرد: توصیه‌ام به کاندیداهای اصولگرای حاضر در صحنه این است که ما امروز نیازمند یک وحدت گسترده در سطح استان هستیم و باید از تَشدد و تفرق آرای این جریان جلوگیری کنیم؛ بنابراین باید همه با تصمیمات اتخاذ شده نخبگان اصولگرایی استان همکاری کنیم.

  فرماندار سابق آبیک ابراز کرد: البته ماندن یا کناره گیری هر نامزد انتخاباتی یک حق اجتماعی و شخصی است و نمی‌توان آن را از کسی سلب کرد؛ اما تمکین ما به تصمیم بزرگان اصولگرایی زمینه ساز تحقق اهداف این جریان در استان خواهد شد.

  وی تصریح کرد: من به دلیل احتمال رأی کم کناره گیری نکردم و در صورت ماندن در صحنه انتخابات جزء چهار نفر اول صاحب رای می‌شدم؛ اما با درخواست بزرگان و افراد شاخص استان برای حفظ وحدت بین دوستان اصولگرا به این تصمیم تمکین کردم.

  کارمند سابق وزارت امور خارجه کشورمان در پایان گفت: به طور یقین اگر همه دوستان به این تصمیم تمکین کنند شرایط برای حضور مناسب دیگر کاندیداهای اصولگرایی فراهم می‌شود.

  منبع: صبح قزوین

  انتهای پیام

  

  خبرنامه ندای البرز  جذب خبرنگار تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز پایگاه خبری،تحلیلی صبح قزوین src="http://static-cdn.anetwork.ir/showad/pub.js">