ندای البرز
یکشنبه ۲۸ شهریور ۱۳۹۵ - - ساعت ۰۱:۰۸ 2018 Jan 24
سرخط خبرها :

 • کد مطلب : 17896
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۸ شهریور ۱۳۹۵ - ۱۲:۴۶
 •   
  رئیس اتحادیه بنکداران مواد غذایی:
  رئیس اتحادیه بنکداران مواد غذایی تهران با بیان اینکه با احتساب هزینه حمل و تخلیه قیمت هر کیلوگرم شکر در بسته‌های 50 کیلویی در عمده‌فروشی‌ها 3 هزار تومان است گفت: با آغاز تولید داخلی، شکر بزودی ارزان می‌شود.

  به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی ندای البرز، محمد آقاطاهر رئیس اتحادیه بنکداران مواد غذایی تهران گفت: عرضه شکر در بورس کالا با قیمت ۲ هزار و ۵۲۰ تا ۲ هزار و ۶۲۵ تومان صورت می‌گیرد که با توجه به کرایه و هزینه تخلیه بار این قیمت برای عمده فروش افزایش می‌یابد.

  رئیس اتحادیه بنکداران مواد غذایی تهران افزود: بنابراین با توجه به هزینه تخلیه و کرایه بار، خرید هر کیلو شکر بیش از ۲۶۰۰ تومان برای عمده‌فروشی‌ها تمام می‌شود.

  وی اظهار داشت: با احتساب هزینه‌های مذکور هر کیلو شکر در کیسه‌های ۵۰ کیلویی در عمده‌ فروشی‌ها به قیمت ۳ هزار تومان عرضه می‌‌شود.

  آقا طاهر با بیان اینکه خرید در بورس در تناژ بالا انجام می‌شود، گفت: حتی اگر هم عرضه در تناژ کم صورت گیرد، با توجه به پرداخت مالیات خرید از بورس برای خریدار خرد صرفه اقتصادی ندارد.

  وی در مورد اعلام آمادگی بورس کالا برای عرضه حتی یک تن شکر به متقاضیان گفت: امیدوارم با این کار خرده‌فروش‌ها بصورت مستقیم بتوانند کالای مورد نیاز خود را از بورس کالا تهیه کنند و قیمت شکر کاهش یابد.

  رئیس اتحادیه بنکداران مواد غذایی تهران بیان با اشاره به آغاز تولید داخلی شکر بیان داشت: کاهش قیمت شکر در روزهای اخیر ناشی از تولیدات داخلی بوده و با تداوم تولید به کاهش قیمت این محصول امیدوار هستیم.

  آقا طاهر با تأکید بر اینکه کاهش قیمت به صورت دستوری امکان‌پذیر نیست، گفت: نزدیک شدن به قیمت مصوب با دسترس بودن و کافی بودن شکر در بازار امکان‌پذیر است.

   وی اظهار داشت: قیمت شکر در خرده‌فروشی‌ها براساس قیمت خرید از عمده فروشی به اضافه هزینه حمل و ۱۵ درصد سود و محاسبه کسر ۱۰۰ تا ۳۰۰ گرمی هر کیسه شکر ۵۰ کیلویی انجام می‌شود.

  انتهای پیام

  

  خبرنامه ندای البرز  جذب خبرنگار تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز پایگاه خبری،تحلیلی صبح قزوین src="http://static-cdn.anetwork.ir/showad/pub.js">