ندای البرز
دوشنبه ۱۴ دی ۱۳۹۴ - - ساعت ۱۷:۴۱ 2018 Mar 17
سرخط خبرها :

 • کد مطلب : 10843
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۴ دی ۱۳۹۴ - ۱۸:۴۸
 •   
  اعدام شیخ نمر، مرز میان اسلام آمریکایی و اسلام اصیل را روشن تر می کند
  استاد دانشگاه و کارشناس ارشد علوم اجتماعی در مصاحبه با ندای البرز عنوان کرد: هدف اصلی آل سعود از اعدام این عالم ربانی و مظلوم، ایجاد اختلاف بین شیعه و سنی است.

  ابوالحسن شیرمحمدی استاد دانشگاه و کارشناس ارشد علوم اجتماعی در مصاحبه ایی اختصاصی با پایگاه خبری، تحلیلی ندای البرز، ضمن تسلیت شهادت عالم مجاهد آیت الله شیخ نمر باقر النمر گفت: این اقدام شنیع عربستان سعودی در راستای یک توطئه و نقشه شیطانی است که توسط استکبارجهانی به سردمداری شیطان بزرگ آمریکا طراحی و به نیابت از آنها توسط رژیمهای سرسپرده ممالک اسلامی از جمله ترکیه، قطر و رژیم منحوس آل سعود اجرایی می شود که هدف اصلی این رژیم از اعدام این عالم ربانی و مظلوم، ایجاد اختلاف بین شیعه و سنی است.

  شیر محمدی افزود: خون به ناحق ریخته این بنده صالح خدا قطعا ریشه این خاندان پلید وخائن را خواهد سوزاند و نابودیشان را سرعت خواهد بخشید،بسیار سریعتر از آنچه خودشان و اربابانشان تصور کنند.

  این استاد دانشگاه تصریح کرد: به نظر می رسد اربابان این رژیم متوجه شده اند که آل سعود به پایان راه رسیده و به همین علت در تلاشند تا بیشترین بهره برداری ها را از وجود این خاندان منحوس ببرند، والا آل سعود در حد و قواره ای نیست که بتواند بدون اجازه اربابانش حتی آب بخورد.

  وی ادامه داد: این اقدامات آل سعود، مرز میان اسلام آمریکایی، اسلام اصیل و ناب محمدی را مشخص تر و روشن تر می کند، ماهیت مدعیان و حامیان دروغین حقوق بشر را برای جهانیان آشکارتر و حقانیت اسلام حقیقی که سالهاست ایران اسلامی پرچمدار آن است را اثبات خواهد کرد که عدو شود سبب خیر اگر خدا خواهد.

  شیرمحمدی تکرار گستاخی های عربستان سعودی در حمله به مردم مظلوم یمن، بی حرمتی به حجاج ایرانی در فرودگاه جده و همچنین قضیه قتل عام مهمانان خدا و حجاج بی گناه در منا را نتیجه مواضع منفعلانه دستگاه دیپلماسی دانست و عنوان کرد: علاوه بر اقدامات دیپلماتیک، بهره مندی هوشمندانه از ظرفیت رسانه ای در تبیین اهداف استکبار و ماهیت رژیمهای دست نشانده و حلقه به گوش نظیر عربستان می تواند علمای اسلام و مسلمانان جهان را بیدار و اکسیر حیاتی و نجات بخش وحدت را برای امت اسلامی به ارمغان آورد.

  انتهای پیام

   

  

  خبرنامه ندای البرز  جذب خبرنگار تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز پایگاه خبری،تحلیلی صبح قزوین src="http://static-cdn.anetwork.ir/showad/pub.js">