ندای البرز
چهارشنبه ۰۵ اسفند ۱۳۹۴ - - ساعت ۰۹:۴۹ 2018 Apr 23
سرخط خبرها :

 • کد مطلب : 12829
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۵ اسفند ۱۳۹۴ - ۱۱:۲۳
 •   
  شیرمحمدی پیشنهاد کرد:
  شیرمحمدی طی سخنانی درجمع هواداران خود گفت: بهترین راهکار برای وحدت وموفقیت اصولگرایان این است که نظرسنجی صورت بگیرد و دونفر از اصولگرایان که بیشترین رای آوری را دارند درصحنه بمانند و بقیه به نفع آن دو نفر کنار بروند.

  به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی ندای البرز، ابوالحسن شیرمحمدی نامزد دهمین دوره مجلس شورای اسلامی درحوزه انتخابیّه البرز، آبیک و قزوین شب گذشته طی سخنانی درجمع هواداران خود گفت:  همه باید احترام سایر کاندیداها وطرفدارانشان راحفظ کنند و به مقررات پایبند باشند، چرا که حضرت امام (ره)فرمودند تخلف ازمقررات درنظام اسلامی شرعا”حرام است.

  شیرمحمدی افزود: ما غیراز خدا کسی را نداریم و مطمئن باشید اگر خدا را در کارهایمان محور قرار بدهیم ولحظه ای غفلت نکنیم ،دل مردم ستاد انتخابات میشود که دلها دست خداست وخداوند مقلب القلوب والابصار است .

  وی با اشاره به دغدغه موفقیت جریان اصولگرایی و درخواست هایی که برای تدبیر این موضوع ارائه می شود اظهار داشت: دغدغه موفقیت اصولگرایی دغدغه مبارکی است که با بی توجهی و بی تدبیری برخی ازسردمداران این جریان اتفاق افتاد وحدت به تفرقه تبدیل شد، ولی درفرصت باقیمانده بهترین راهکار برای وحدت وموفقیت اصولگرایان این است که نظرسنجی صورت بگیرد و دونفر از اصولگرایان که بیشترین رای آوری را دارند درصحنه بمانند و بقیه به نفع آن دو نفر کنار بروند.

  این نامزد انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی یادآور شد: ملت ما بیدارند و باید هوشیارتر از گذشته مواظب توطئه دشمنان باشند، زیرا درحال حاضر زیاده خواهی و وقاحت دشمنانی همچون شبکه بی بی سی به جایی رسیده که برای مردم ما تعیین تکلیف میکنند که به چه کسانی رای بدهند و به چه افرادی رای ندهند.

  قائم مقام صدا و سیمای گلستان ادامه داد: ماباید باحضور حداکثری و انتخاب اصلح باردیگر بردهان یاوه گویان و دشمن نظام  بکوبیم .

  شیر محمدی خاطر نشان کرد: باید به قدرت لایزال الهی اعتماد ، توجه و توکل داشته باشیم و آنطور که خدا میخواهدعمل کنیم قطعا “نصرت الهی با جریان اصولگرایی است.

  انتهای پیام

  

  خبرنامه ندای البرز  جذب خبرنگار تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز پایگاه خبری،تحلیلی صبح قزوین src="http://static-cdn.anetwork.ir/showad/pub.js">