ندای البرز
چهارشنبه ۱۶ تیر ۱۳۹۵ - - ساعت ۱۶:۵۷ 2018 Jul 22
سرخط خبرها :

 • کد مطلب : 16216
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۶ تیر ۱۳۹۵ - ۱۲:۰۳
 •   
  امام جمعه شهر الوند در خطبه‌های نماز عید فطر:
  امام جمعه شهر الوند در خطبه‌های نماز عید سعید فطر گفت: ک پیرو و شیعه باید جاپای امام و مقتدای خویش گذاشته و در همه امور به ولی زمان خود اقتداء کند.

  به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی ندای البرز، نماز باشکوه عید سعید فطر با حضور مردم شهر الوند و میهمانان خداوند متعال در ماه رمضان برگزار شد.

  حجت‌الاسلام طهماسبی امام جمعه شهر الوند در خطبه‌های نماز عید سعید فطر عنوان کرد: ما در قنوت نماز عید فطر از خدواند می‌خواهیم تا آنچه را که بندگان صالحش از او می خواهند را برای ما نیز مقرر بگرداند.

  طهماسبی افزود: فراز دوم قنوت نماز عید فطر “اَللّهُمَّ اِنّی اَسْئَلُک خَیْرَ ما سَئَلَک بِهِ عِبادُک الصّالِحُونَ وَ اَعُوذُ بِک مِمّا اسْتَعاذَ مِنْهُ عِبادُک الْمـُخْلَصُونَ” دعای جامعی است که همه حوائج دنیوی و اخروی انسان را شامل می‌شود.

  وی با تبیین اهمیت تبعیت از ولی فقیه در عصر حاضر گفت: شیعه واقعی باید جاپای امام و مقتدای خویش گذاشته و در همه امور به ولی زمان خود اقتداء کند.

  امام جمعه شهر الوند ضمن گرامیداشت هفته حجاب و عفاف بیان داشت: عفت یعنی مدیریت نفس عماره به وسیله عقل و شرع و همه ما به عفت ناموس، کلام و شکم نیازمندیم.

  طهماسبی ضمن تقدیر از دست اندرکاران برگزاری نماز عید فطر از عموم مردم و بانوان دعوت کرد تا در همایش دفاع از حجاب و عفاف شهر الوند شرکت کنند.

  انتهای پیام

  

  خبرنامه ندای البرز  جذب خبرنگار تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز پایگاه خبری،تحلیلی صبح قزوین src="http://static-cdn.anetwork.ir/showad/pub.js">