ندای البرز
دوشنبه ۱۳ شهریور ۱۳۹۶ - - ساعت ۲۰:۲۰ 2018 Jan 20
سرخط خبرها :

 • کد مطلب : 24038
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۳ شهریور ۱۳۹۶ - ۰۸:۴۵
 •   
  گفتگوی ندای البرز با مدافع حرم الوندی:
  صمدیان با اشاره به متن زیارت‌نامه عاشورا بیان کرد: شیعیان بایستی با دوستان خدا دوست و با دشمنان خدا دشمن باشند.

  علی صمدیان در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی ندای البرز اظهار کرد: بزرگترین افتخارمدافعین حرم این است که سرباز کوچک حرم حضرت زینب (س) هستند.
  وی بیان کرد: تفکر برخی از افراد جامعه که بر این باورند که مدافعین حرم دل‌بریده از دنیا هستندغلط است.
  این مدافع حرم الوندی ادامه داد: به فرموده قرآن اگر مومن در بین جهاد در راه خدا و خانواده قرار بگیرد باید جهاد در راه خدا را انتخاب کند و مدافعان حرم با این ایمان در راه دفاع از حرم اهل بیت قدم برمی‌دارند.
  وی اضافه کرد : نه تنها آرزوی مدافعین حرم بلکه آرزوی تمام بشریت این است که منجی عالم ظهور کند و مهدی موعود (عج) حکومت و دین ناب محمدی اسلام را جهان به پا کند.
  این پاسدار اهل حرم با اشاره به اشتیاقش برای دفاع از حرم حضرت زینب(س) خاطر نشان کرد: نزدیک به ۲سال و نیم در نوبت اعزام به سوریه بودم و برای رفتن و خدمت به اهل بیت علیه السلام حتی با مدارک برادران افغانی به قم رفتم و خود را افغانی معرفی کردم تا با برادران فاطمیون زودتر اعزام شوم.
  صمدیان ابراز کرد: علاقه و محبت مدافعین حرم به اهل بیت و حضرت زینب (س) ، شهدا و ولایت فقیه راه سخت جهاد را برای مدافعین حرم آسان می‌کند تا سختی‌های جنگ و دوری از خانواده تحمل پذیرتر باشد .
  این مدافع حرم الوندی با اشاره به فرمایش مقام معظم رهبری گفت: سوریه خط مقدم و خط قرمز ماست و اگر جلوی دشمن در سوریه گرفته نشود باید با دشمن در مرزهای خودمان و در همدان و کرمانشاه بجنگیم .
  صمدیان مطرح کرد: مدافعین حرم تا آخرین نفس‌شان اجازه نمی‌دهند یزیدیان به حرم حضرت زینب(س) نزدیک شوند.
  این پاسدار حرم اهل بیت یاد آور شد: داعشیان همان یزیدیان ۱۴۰۰سال پیش هستند و امروزه همه جای این دنیا کربلا است و ندای هل من ناصر ینصرانی امام حسین(ع) به گوش جهانیان رسیده است.
  وی افزود : قدرت ایران در منطقه و در جهان نشان دهنده رهبری مدبرانه مقام معظم رهبری است و آرامش این کشور ماحصل ثمره خون شهدای هشت سال دفاع مقدس و مدافعین حرم و رهبری ولی فقیه است .
  صمدیان با اشاره به متن زیارت‌نامه عاشورا بیان کرد: شیعیان بایستی با دوستان خدا دوست و با دشمنان خدا دشمن باشند.

  انتهای پیامک

  مطالب مرتبط با موضوع :
  

  خبرنامه ندای البرز  جذب خبرنگار تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز پایگاه خبری،تحلیلی صبح قزوین src="http://static-cdn.anetwork.ir/showad/pub.js">