ندای البرز
شنبه ۱۵ مهر ۱۳۹۶ - - ساعت ۱۱:۵۷ 2018 Feb 22
سرخط خبرها :

 • کد مطلب : 24450
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۵ مهر ۱۳۹۶ - ۰۸:۵۶
 •   
  مسؤول نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه امام رضا(ع):
  صحیفه سجادیه زیربنای ساختار شیعه است و ما امروز مدیون امام سجاد(ع) و دعاهای صحیفه سجادیه هستیم.

  به گزارش خبرنگار سیاسی ندای البرز، حجت‌الاسلام حسن شجاعی‌مهر به مناسبت شهادت امام سجاد (ع) در بین سربازان و پاسداران سپاه ناحیه امام رضا(ع) ضمن تسلیت به مناسبت ایام ماه محرم و شهادت امام سجاد(ع) اظهار داشت: تاریخ ثابت کرد که پیروز واقعی دشت کربلا امام حسین(ع) و قیامش بوده و این مهم را می‌توان در عزاداری‌ها و روضه‌خوانی‌ها مشاهده کرد که نهضت حسینی همچنان زنده است.

  وی افزود: امروز باید از واقعه کربلا درس آموخت و در مسیر اهداف امام حسین(ع) که همان امر به معروف و نهی از منکر بود، گام برداشت.

  مسؤول نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه امام رضا(ع) گفت: صحیفه سجادیه زیربنای ساختار شیعه است و ما امروز مدیون امام سجاد(ع) و دعاهای صحیفه سجادیه هستیم.

  شجاعی‌مهر ادامه داد: رساله حقوق امام سجاد(ع) ۵۱ حق واجب مؤمن را در خود جای داده که از اثرات امام سجاد(ع) است و امروز باید مطیع ولایت و امامت باشیم و در این مسیر گام برداریم؛ عبادتی که در آن اطاعت نباشد، مقرب به خدا نمی‌شود.
  انتهای پیام/

  مطالب مرتبط با موضوع :
  

  خبرنامه ندای البرز  جذب خبرنگار تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز پایگاه خبری،تحلیلی صبح قزوین src="http://static-cdn.anetwork.ir/showad/pub.js">