ندای البرز
یکشنبه ۱۷ اسفند ۱۳۹۳ - - ساعت ۲۰:۳۶ 2018 Mar 24
سرخط خبرها :

 • کد مطلب : 2685
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۷ اسفند ۱۳۹۳ - ۱۵:۳۳
 •   
  افتخار آفرینی حافظ برتر شهرستان
  سکینه صفری، ساکن الوند و تنها دارنده مقام در میان شرکت کنندگان استان قزوین در این دوره از مسابقات است.

  پایگاه خبری،تحلیلی ندای البرز، سکینه صفری حافظ کل قرآن، در سی و هفتمین دوره مسابقات سراسری حفظ  و قرائت قرآن مقام چهارم  را کسب کرد.

  این مسابقات باشرکت۴۷۰ نفر ازنخبگان و چهره های برتر قرآنی کشور در رشته های حفظ، قرائت، ترتیل و مفاهیم برگزار شد، که ازاین تعداد ۲۵۰شرکت کننده برادر و ۲۲۰شرکت کننده خواهر بودند و پس از انجام یک هزار و ۹۲۰ مسابقه در ۳۸۱ شهرستان و ۲۸۰ مسابقه استانی در ۳۱ استان به این دوره از رقابت های قرآنی راه یافتند.

  به گزارش پایگاه خبری،تحلیلی ندای البرز،صفری ساکن الوند است و در این دوره از مسابقات ابتدا در مرحله شهرستانی و سپس در مرحله استانی موفق به کسب رتبه اول شده بود که نهایتا با تلاش فراوان توانست در مسابقات حفظ کشوری سازمان اوقاف و امور خیریه ، عنوان چهارمی را کسب نموده و برگ زرین دیگری به افتخارات استان و شهرستان البرز بیفزاید.

  گفتنی است ، با توجه به سطح بالای سی و هفتمین دوره مسابقات سراسری حفظ و قرائت قرآن کریم که ششم تا دوازدهم اسفند ماه  در استان آذربایجان شرقی و در مصلای شهر تبریز برگزار شد، سکینه صفری تنها دارنده مقام در میان شرکت کنندگان استان قزوین در این مسابقات محسوب می‌شود و نفرات برتر هر رشته به عنوان نماینده جمهوری اسلامی ایران در مسابقات بین المللی قرآن که در اواخر رجب و اوایل شعبان سال ۹۴ برگزار می شود، شرکت خواهند کرد.

  انتهای پیام

  

  خبرنامه ندای البرز  جذب خبرنگار تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز پایگاه خبری،تحلیلی صبح قزوین src="http://static-cdn.anetwork.ir/showad/pub.js">