ندای البرز
چهارشنبه ۲۷ دی ۱۳۹۶ - - ساعت ۱۹:۳۳ 2018 Feb 25
سرخط خبرها :

 • کد مطلب : 25285
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۷ دی ۱۳۹۶ - ۱۰:۲۳
 •   
  سرپرست فرمانداری البرز:
  سرپرست فرمانداری البرز گفت: افزایش ظرفیت خدمات رسانی در حوزه درمان شهرستان ازمطالبات جدی مسولان شهرستان است .

  به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ندای البرز محمد نصیری سرپرست فرمانداری البرز در جلسه پیگیری مطالبات مردم در حوزه درمان که با حضورامام جمعه الوند ، دادستان شهرستان و متولیان این حوزه در فرمانداری  برگزار شد ، گفت: افزایش ظرفیت خدمات رسانی در حوزه درمان در سطح شهرستان لازم است اما در کنار این مهم نباید از تلاشهای  ویژه دولت تدبیر و امید در این بخش غافل شد .

  وی گفت: علی رغم تمام زحمات دولت و  متولیان حوزه سلامت و تامین اجتماعی در شهرستان نیازمردم ز یاد و خدمات رسانی در این بخش با مشکلاتی مواجه است که جوابگوی انتظارات مردم با افزایش جمعیت شهرستان نیست ونیازمند توجه ویژه است .

  نصیری با اشاره به ضرورت تاسیس بیمارستان تامین اجتماعی در شهرستان البرز در درازمدت با عنایت به جمعیت ۲۵۰ هزار نفری البرز اذعان داشت : با بازدیدهای مستمرشبانه ودیرهنگامی که از درمانگاه های تامین اجتماعی شهرهای الوند و محمدیه داشته ام  متاسفانه با محدودیتهایی از جمله کمبود پزشک و نیروی انسانی، عدم کفایت امکانات درمانگاهی علی الخصوص در شیفت شب مواجه هستیم  که باعث  برخی نارضایتی ها شده است ، اما خواسته های مردم نیز می بایست با آگاهی بخشی در زمینه ارائه خدمات تعدیل گردد .

  وی در ادامه راه اندازی بخش اورژانس در درمانگاههای تامین اجتماعی را ضروری دانست و اعلام کرد: راه اندازی اورژانس به سبب شناسایی بیماران اورژانسی و غیر اورژانسی ، ارتقاء درمانگاههای فعال تامین اجتماعی در شهرهای الوند و محمدیه با پیش بینی امکانات لازم و شبانه روزی نمودن ارائه خدمات می تواند در کوتاه مدت خواسته های مردم و بیمه شدگان شهرستان البرز را تامین نمود  .

  سرپرست فرمانداری البرز در پایان  نگاه ویژه دولت به توسعه خدمات بهداشتی و درمانی را انکار ناپذیر دانسته و ابراز امیدواری کرد :  انشاء اله این محدودیتها با تدابیر متولیان حوزه بهداشت و درمان در شهرستان علی الخصوص در بخش تامین اجتماعی با وجود تعداد  زیاد بیمه شدگان به مرور مرتفع گردد .

  انتهای پیام/

  مطالب مرتبط با موضوع :
  

  خبرنامه ندای البرز  جذب خبرنگار تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز پایگاه خبری،تحلیلی صبح قزوین src="http://static-cdn.anetwork.ir/showad/pub.js">