ندای البرز
چهارشنبه ۲۰ آبان ۱۳۹۴ - - ساعت ۱۱:۱۳ 2018 Feb 19
سرخط خبرها :

 • کد مطلب : 10071
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۰ آبان ۱۳۹۴ - ۱۵:۳۷
 •   
  معاون سیاسی و امنیّتی استاندار قزوین تأکید کرد:
  جلسه بررسی مشکلات بخش محمدیّه با حضور مدیران کل سیاسی، امنیّتی و حراست استانداری قزوین در محل دفتر امام جمعه این شهر برگزار شد.

  به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی ندای البرز،در این جلسه که فرماندار شهرستان البرز، امام جمعه و رئیس دادگستری بخش محمدیّه، شهرداران و اعضای شوراهای اسلامی این بخش نیز حضور داشتند، بر ضرورت رفع مشکلات مردم و ایجاد فضای حضور حداکثری در انتخابات تأکید شد.

  معاون سیاسی و امنیتی استاندار قزوین در این جلسه گفت: تواضع و پاسخگویی از ویژگیهای یک مدیر موفق است و اربابان رجوع انتظار دارند تا مسئولان ضمن برخورد صادقانه،پاسخگوی امورات آنان باشند.

  این مقام مسئول اظهار داشت: مسئولان باید تلاش کنند تا آسایش و امنیت شهروندان را فراهم نموده و پیگیر مشکلات آنان باشند و بدانند که مسئولیت های واگذار شده به آنها نعمتی از جانب خداوند بوده و خدمت به مردم و رفع مشکلات آنان پاداش معنوی بسیاری خواهد داشت.

  رحیمی افزود : استان قزوین و بالتبع شهرستان البرز در موقعیتی قرار گرفته اند که زمینه مهاجرت پذیری در آنها بالاست و این موضوع موجب شده تا مسائل مختلف اجتماعی، فرهنگی و اقتصادی نیز در این شهرستان وجود داشته باشد که تا کنون مدیران این شهرستان توانسته اند با تجربه و تدبیر،مشکلات موجود را مرتفع نمایند.

  معاون سیاسی و امنیتی استان قزوین ضمن تأکید بر حفظ وحدت و همدلی در بین مردم و مسئولان تصریح کرد: باید فضایی ایجاد کنیم که در نتیجه آن شاهد حضور حداکثری مردم در انتخابات آتی باشیم.
  رحیمی در ادامه سخنان خود با اشاره به موضوع تراکم جمعیتی ایجاد شده در برخی از نقاط شهرستان و طغیان رودخانه ها خاطر نشان کرد: انبوه سازی و گسترش شهرها بوسیله ساخت و ساز موجب ایجاد تراکم جمعیتی در برخی از نقاط شهرستان شده  که بررسی، مدیریت و آسیب شناسی این مسائل از وظایف مهم و دارای اولویت مسئولان است و اضافه کرد: مسئولان باید قبل از وقوع بحران، شرایط احتمالی را پیش بینی نموده و برای مقابله با آن آمادگی داشته باشند.

  در ادامه این جلسه،  شهرداران و اعضا شورا اسلامی شهرهای محمدیه ، بیدستان و شریفیه ، نماینده ادارات و ریاست دادگستری این بخش به بیان مشکلات موجود در حوزه وظایف سازمانهای مطبوع خود پرداخته و خواستار همکاری و همراهی مسئولان شهرستان و استان در مرتفع نمودن مشکلات موجود شدند .

  انتهای پیام/۱۰۰۱

  

  خبرنامه ندای البرز  جذب خبرنگار تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز پایگاه خبری،تحلیلی صبح قزوین src="http://static-cdn.anetwork.ir/showad/pub.js">