ندای البرز
دوشنبه ۰۲ اسفند ۱۳۹۵ - - ساعت ۱۰:۰۸ 2018 Feb 22
سرخط خبرها :

 • کد مطلب : 20760
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۰:۳۸
 •   
  شهردار الوند خبر داد:
  دو طرح بازار ایرانی، اسلامی و فلکه گل‌ها هر کدام با مساحتی بالغ بر پنج هکتار در الوند در سال آتی عملیاتی می‌شود که امیدواریم طرح نهایی آن تا اواخر اردیبهشت سال 96 آماده شود

  به گزارش پایگاه خبری ،تحلیلی ندای البرز در شهرستان البرز ، یدالله لطفی در پنجمین جلسه ستاد بازآفرینی استان قزوین که ظهر روز پنجشنبه در سالن جلسات مدیریت بحران استانداری برگزار شد، اظهار داشت: پیرامون محدوده بافت‌های تاریخی شهر الوند بحث و گفت‌و‌گو‌های بسیاری صورت گرفته که نقشه کار آماده شود و شهرداری هم آماده برای آغاز کار است.
  وی ادامه داد: دو طرح بازار ایرانی، اسلامی و فلکه گل‌ها هر کدام با مساحتی بالغ بر پنج هکتار در الوند در سال آتی عملیاتی می‌شود که امیدواریم طرح نهایی آن تا اواخر اردیبهشت سال ۹۶ آماده شود.
  شهردار الوند با بیان اینکه تملک محدوده بازار ایرانی اسلامی به طور کامل صورت گرفته و عزم شهرداری برای تملک زمین فلکه گل‌ها جدی است، تشریح کرد: حقوق مالکان در این حوزه کاملاً رعایت شده است به طوری که بین سه روش دریافت پول، زمین و روش خانه به خانه حق انتخاب دارند.
  لطفی خاطرنشان کرد: جلسات بسیاری با انبوه‌سازان و سازندگان بافت‌های فرسوده تشکیل شده است که امیدواریم سال آینده حرکت مناسبی با مطالعات تکمیلی مشاوران طرح در حوزه‌های فرهنگی و اجتماعی مرتبط با انجام آن انجام شود.
  انتهای پیام/

  مطالب مرتبط با موضوع :
  

  خبرنامه ندای البرز  جذب خبرنگار تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز پایگاه خبری،تحلیلی صبح قزوین src="http://static-cdn.anetwork.ir/showad/pub.js">