ندای البرز
چهارشنبه ۲۳ دی ۱۳۹۴ - - ساعت ۱۷:۳۲ 2018 Feb 20
سرخط خبرها :

 • کد مطلب : 11191
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۳ دی ۱۳۹۴ - ۲۰:۳۴
 •   
  سرپرست فرمانداری شهرستان البرز:
  سرپرست فرمانداری شهرستان البرز در جلسه بررسی مشکلات و مسایل بهداشتی و درمانی شهرستان گفت : طرح تحول نظام سلامت نه تنها یکی از دستاوردهای دولت یازدهم بوده دولت تدبیر و امید در بخش بهداشت و درمان کارهای بزرگی انجام داده است .

  به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی ندای البرز، سرپرست فرمانداری شهرستان البرز در جلسه بررسی مشکلات و مسایل بهداشتی و درمانی شهرستان که با حضور معاونین دانشگاه علوم پزشکی استان و مدیر شبکه بهداشت و درمان در محل فرمانداری البرز برگزار شد گفت: دولت تدبیر و امید در بخش بهداشت و درمان کارهای بزرگی انجام داده است .

  عسگری افزود: طرح تحول نظام سلامت نه تنها یکی از دستاوردهای دولت یازدهم  بلکه یکی از افتخارات مهم نظام مقدس جمهوری اسلامی است .

  وی ادامه داد: با تمام مشکلات ناخواسته و اجتناب ناپذیر پیش آمده از جمله تحریم های موجود علیه ایران، تدبیر دولت در کاهش هزینه های درمان بیماران می”تواند از رنج و تالم آنها بکاهد.

  سرپرست فرمانداری شهرستان البرز اظهار داشت : در طرح تحول نظام سلامت  توجه ویژه‌ای به ارتقاء سطح خدمات بهداشتی در روستاها  شده است و دولت یازدهم اولین دولتی است که توانسته بعد از چند دهه همه ایرانیان را بیمه کند.

  در ادامه جلسه سرپرست فرمانداری شهرستان البرز از مراکز بهداشتی و درمانی البرز بازدید نموده و  ضمن تاکید بر نیاز شهروندان مبنی بر راه اندازی کلینیک های تخصصی و فوق تخصصی در کوتاه مدت اذعان داشت : زیر ساخت های لازم در زمینه ارائه خدمات بهداشتی و درمانی فراهم شده و با انعقاد قرارداد خرید خدمت با مراکز درمانی مشکلات تا حدودی مرتفع شده است.

  photo_2016-01-10_20-25-56

  این مسئول اضافه کرد: سازمان تامین اجتماعی نیز میتواند با استفاده از ظرفیتهای بخش درمان خود در ایجاد رفاه درمانی بیماران نقش موثری ایفا نماید.

  دو مرکز فوریتهای پزشکی اورژانس نیز در محمدیه و مهرگان راه اندازی میشود

  عسگری خاطر نشان ساخت: با توجه به واگذاری ساختمانی در ناحیه شهری مهرگان توسط اداره راه و شهرسازی دو مرکز فوریتهای پزشکی اورژانس نیز در محمدیه و مهرگان راه اندازی میشود که شهروندان میتوانند از این خدمت  در آینده نزدیک بهره مند شوند .

  درادامه این بازدید ها، دکتر جعفری مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان البرز ضمن اشاره به وجود ۱۰ مرکز بهداشتی و درمانی و ۱۴ پایگاه و خانه بهداشت  در شهرستان بیان داشت : در این مراکز اقدامات مراقبتی ، پیشگیری ، بهداشتی برای گروه های مختلف ارائه میشود ،

  وی گفت : فضای بهداشتی و درمانی موجود با سرانه کشوری مطابقت دارد و وضعیت شاخص های بهداشتی و سلامت شهرستان البرز نسبت به شاخصهای استان و سایر شهرستانها در وضعیت مطلوبتری قرار گرفته است ، اما فعالیتهای بخش خصوصی به حمایت دولت از این بخش در زمینه ارائه خدمات در این حوزه وابسته است .

  به نقل از : روابط عمومی فرمانداری شهرستان البرز

  انتهای پیام

  

  خبرنامه ندای البرز  جذب خبرنگار تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز پایگاه خبری،تحلیلی صبح قزوین src="http://static-cdn.anetwork.ir/showad/pub.js">