ندای البرز
یکشنبه ۲۴ اسفند ۱۳۹۳ - - ساعت ۰۷:۳۳ 2018 Mar 20
سرخط خبرها :

 • کد مطلب : 2924
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۴ اسفند ۱۳۹۳ - ۱۷:۲۳
 •   
  سرپرست دفتر نمایندگی اوقاف و امورخیریه شهرستان البرز خبر داد:
  حجت الاسلام کریمی گفت : با توجه به استقبال کم نظیر عموم مردم از امامزادگان و بقاع متبرکه در ایام تعطیلات نوروزی، طرح خیمه های معرفت در سال جدید و توسط سازمان اوقاف برگزار می شود.
  به گزارش پایگاه خبری،تحلیلی ندای البرز،حجت الاسلام  کریمی  سرپرست دفتر نمایندگی اوقاف و امورخیریه شهرستان البرز با اعلام مطلب فوق گفت : با توجه به فرمایشات مقام معظم رهبری مبنی بر تبدیل بقاع متبرکه به قطب های فرهنگی؛ ترویج فرهنگ وقف و استقبال کم نظیر عموم مردم از امامزادگان و بقاع متبرکه در طول ایام سال بخصوص در ایام تعطیلات نوروزی و لزوم بهره مندی از روش های تبلیغی و استفاده از تکنولوژی،  ابزارهای جدید و موفقیت های کسب شده درگذشته، طرح خیمه های معرفت در سال جدید و توسط سازمان اوقاف برگزار می شود.
  کریمی افزود : با برپایی این خیمه ها در امامزادگان و بقاع شاخص شهرستان البرز و نیز اعزام مبلغان توانمند در نظر است، درجهت ارتقاء سطح دینی و معرفتی زائرین و مجاورین امامزادگان و بقاع شاخص استان ها و انس هر چه بیشتر جوانان و نوجوانان و حتی کودکان با روحانیت، پاسخ گویی به سوالات ، شبهات و راهنمایی آنان گام مؤثری برداریم.
  وی در پایان به ترکیب گروه های اعزامی اشاره داشته و اظهار نمود : در بین اعضا اعزامی کارشناس اعتقادی ، کارشناس احکام شرعی ، مشاور کارشناس آشنا با موضوعات کودک و نوجوان و کارشناس امور نمایشگاهی و ازدواج و جوانان وجود دارند .
  انتهای پیام
  

  خبرنامه ندای البرز  جذب خبرنگار تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز پایگاه خبری،تحلیلی صبح قزوین src="http://static-cdn.anetwork.ir/showad/pub.js">