ندای البرز
دوشنبه ۲۶ مرداد ۱۳۹۴ - - ساعت ۱۶:۵۰ 2018 Mar 20
سرخط خبرها :

 • کد مطلب : 7390
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۶ مرداد ۱۳۹۴ - ۱۸:۱۰
 •   
  رئیس محیط زیست شهرستان البرز:
  رئیس محیط زیست شهرستان البرز گفت‌: با مدیریت اصولی و علمی که توسط مجموعه محیط زیست شهرستان البرز صورت گرفت، طرح ساماندهی پسماند در این شهرستان اجرا شد.

  به گزارش پایگاه خبری،تحلیلی ندای البرز، اظهار داشت: در ۴ ماهه نخست سال ۹۴ طرح‌های زیست محیطی خوبی در شهرستان البرز اجرا شده است.

  وی با اشاره به اینکه مجموعه محیط زیست شهرستان البرز با مدیریت علمی و اصولی، طرح ساماندهی پسماندهای این شهرستان اجرا درمی آورد، افزود: مجموعه محیط زیست شهرستان البرز اقدامات لازم به منظور تفکیک ۳ نوع پسماند عادی، پزشکی و خانگی و جلوگیری از انباشت این پسماندها در واحدهای صنعتی، بیمارستانی، درمانی و خانگی صورت داده است.

  غیاثوند با بیان اینکه مجموعه محیط زیست شهرستان البرز با اتخاذ تدابیر مناسب در نظر دارد مشکلات زیست محیطی این شهرستان را برطرف کند،  تصریح کرد: رفع مشکلات زیست محیطی شهرستان البرز نیازمند تعامل مناسب بین دستگاه‌های اجرایی این شهرستان است.

  رئیس محیط زیست شهرستان البرز با اشاره به اینکه سرشماری حیات وحش درمناطق حفاظت شده این شهرستان توسط کارشناسان محیط زیست صورت پذیرفته است، عنوان کرد: همکاری با تشکل‌های زیست محیطی و ۲۱ مورد نمونه برداری از فاضلاب واحدهای صنعتی شهرستان البرز از جمله برنامه‌هایی بوده که توسط محیط زیست این شهرستان به اجرا درآمده است.

  وی با بیان اینکه با برنامه‌‌ریزی مناسبی که توسط مجموعه محیط زیست شهرستان البرز صورت گرفته است شرایط بازدید بیش از یک هزار و پانصد نفر از موزه تنوع زیستی این شهرستان مهیا شده است، بیان کرد: مجموعه محیط زیست شهرستان البرز در نظر دارد با برگزاری همایش‌های مختلف فرهنگ حفاظت از محیط زیست را بین مردم جامعه نهادینه کند.

  منبع: تسنیم قزوین

  انتهای پیام

  

  خبرنامه ندای البرز  جذب خبرنگار تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز پایگاه خبری،تحلیلی صبح قزوین src="http://static-cdn.anetwork.ir/showad/pub.js">