ندای البرز
جمعه ۲۹ اسفند ۱۳۹۳ - - ساعت ۰۳:۴۰ 2018 Mar 18
سرخط خبرها :

 • کد مطلب : 3121
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۹ اسفند ۱۳۹۳ - ۱۸:۱۲
 •   
  مسئول فرهنگی قرارگاه مرکزی راهیان نورسپاه شهرستان البرز:
  مسئول فرهنگی قرارگاه سردار شهید رجبعلی بهتویی سپاه امام رضا (ع) شهرستان البرزگفت: طرح فرهنگی حرم تا حرم برای زائرین کاروان های اردوهای راهیان نور مناطق عملیاتی جنوب در طی روزهای حضور زائران در مناطق عملیاتی اجرا خواهد شد .

  به گزارش پایگاه خبری،تحلیلی ندای البرز به نقل از خبرنگارستاد خبری و اطلاع رسانی راهیان نور شهرستان البرز، عباس حسین زاده مسئول فرهنگی قرارگاه مرکزی راهیان نور شهید بهتویی سپاه امام رضا (ع) شهرستان البرز اظهارداشت: این طرح در قالب بسته های فرهنگی برای زائرین ارائه شده و با توجه به استقبال صورت گرفته در سالهای قبل و شرکت بیش از ۸۰۰ نفر از زائرین در این طرح موجب شد تا برگه های قرعه کشی بیشتری به چاپ رسیده تا افراد بیشتری که علاقمند به حضور در این طرح هستند بتوانند در آن شرکت کنند .

  وی تاکید کرد : طرح فرهنگی حرم تا حرم به دلیل ویژگی های منحصر به فردی که دارد مورد استقبال فراوان زائران مناطق عملیاتی جنوب قرار گرفته که در پایان هر اردو از میان شرکت کنندگان در طرح برای سفر زیارتی مشهد قرعه کشی می گردد.

  حسین زاده گفت: مناطق عملیاتی ۸ سال دفاع مقدس به عنوان حرم شهدا مبدا این طرح و حرم مطهر امام رضا (ع) در مشهد مقصد اصلی این طرح می باشد که نام این طرح نیز به دلیل موضوعیت آن انتخاب شده است .

  مسئول فرهنگی قرارگاه مرکزی راهیان نور شهید بهتویی افزود : طرح حرم تا حرم علاوه بر اینکه موجب حضور جمعی زائران و ایجاد اتحاد و همدلی در میان آنان است، نیت معنوی ویژه ای به خصوصی دارد که شرکت کنندگان در این طرح با پرداخت مبلغ ناچیزی و خرید برگه های قرعه کشی زمینه های سفر زیارتی برنده قرعه کشی را فراهم می نمایند.

  وی خاطر نشان کرد: در پایان هر دوره از اردوهای راهیان نور از میان شرکت کنندگان به قید قرعه به ۷ نفر کمک هزینه سفر زیارتی مشهد مقدس داده خواهد شد که امیدواریم به دلیل حضور پرشور زائران در کاروان های اردوهای زیارتی راهیان نور و شرکت تعداد بیشتری از زائران در طرح فرهنگی حرم تا حرم تعداد برندگان قرعه کشی نیزافزایش پیدا کند .

  حسین زاده در پایان گفت : برگزاری طرح فرهنگی حرم تا حرم در طی اردوهای زیارتی راهیان نور قرارگاه مرکزی سردار شهید رجبعلی بهتویی یکی از جمله ده ها برنامه و مسابقه فرهنگی می باشد که معاونت فرهنگی سپاه امام رضا (ع) شهرستان البرز برای زائران مناطق عملیاتی ۸ سال دفاع مقدس شهرستان البرز در نظر گرفته است .

  انتهای پیام

  

  خبرنامه ندای البرز  جذب خبرنگار تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز پایگاه خبری،تحلیلی صبح قزوین src="http://static-cdn.anetwork.ir/showad/pub.js">