ندای البرز
یکشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۴ - - ساعت ۱۸:۴۹ 2018 Apr 20
سرخط خبرها :

 • کد مطلب : 5460
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۳۱ خرداد ۱۳۹۴ - ۱۴:۲۵
 •   
  جانشین فرمانده انتظامی استان قزوین:
  جانشین فرمانده انتظامی استان قزوین گفت: با تلاش مأموران انتظامی، طرح مقابله با قاچاق کالا و ارز در شهرستان البرز اجرا شد.

  به گزارش پایگاه خبری،تحلیلی ندای البرز به نقل از خبرگزاری تسنیم، غلامحسین دارایی ظهر امروز در جمع خبرنگاران، اظهار داشت: در اقدام مأموران نیروی انتظامی یک دستگاه وانت پیکان در عوارضی آزادراه قزوین-زنجان مورد بازرسی قرار گرفت و مقدار پهار کیلوگرم تریاک که به طرز ماهرانه‌ای جاسازی شده بود، کشف و راننده و سرنشین وانت دستگیر شد.

  وی عنوان کرد: مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان در دو اقدام دیگر مقدار ۴۸۰ گرم تریاک و ۱۵۰ گرم هروئین در بازرسی از دو دستگاه خودرو کشف و دو نفر را در این رابطه دستگیر کردند.

  جانشین فرمانده انتظامی استان قزوین از کشف ۴۸ رأس احشام قاچاق در بررسی از یک خودرو در شهرستان البرز خبر داد و گفت: مأموران کلانتری بیدستان این شهرستان حین کنترل خودروهای عبوری در جاده قدیم قزوین-کرج یک دستگاه کامیون حامل احشام را جهت بررسی متوقف کردند.

  وندایی افزود: در بررسی مأموران مشخص شد بار احشام که از استان اردبیل بارگیری شده، فاقد هرگونه مجوز حمل و دامپزشکی بوده که در این اقدام، ۸۴ رأس گوسفند قاچاق کشف و با هماهنگی قضایی تحویل اداره دامپزشکی شهرستان البرز شد.

  وی از اجرای طرح مقابله با قاچاق کالا و ارز خبر داد و عنوان کرد: این طرح در روزهای آینده نیز ادامه خواهد داشت.

  انتهای پیام

  

  خبرنامه ندای البرز  جذب خبرنگار تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز پایگاه خبری،تحلیلی صبح قزوین src="http://static-cdn.anetwork.ir/showad/pub.js">