ندای البرز
دوشنبه ۰۴ مرداد ۱۳۹۵ - - ساعت ۱۷:۰۰ 2018 Jul 22
سرخط خبرها :

 • کد مطلب : 16771
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۴ مرداد ۱۳۹۵ - ۰۸:۰۰
 •   
  امتیاز تیم فوتسال میثاق تهران به قزوین واگذار شد؛
  امتیاز تیم فوتسال میثاق تهران به قزوین واگذار شد و از این پس با نام طرح و توسعه سبز، نماینده الوند در لیگ برتر فوتسال خواهد بود.

  به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی ندای البرز، پس از کش‌و قوس‌های فراوان، امتیاز تیم فوتسال میثاق تهران به قزوین واگذار شد و این تیم با ارسال مدارک خود رسماً حضورش در لیگ برتر را قطعی کرد.

  عمار مسافر که فعلاً به عنوان مشاور این تیم فعالیت می‌کند در خصوص نام و شیوه حضور این تیم در لیگ برتر گفت: نام تیم طرح و توسعه سبز الوند خواهد بود که مسابقات آن در ورزشگاه یادگار امام(ره) الوند برگزار خواهد شد.

  وی ادامه داد: این سالن بهترین سالن ایران بوده و از کفپوش مناسب و استانداردهای لازم برخورداراست.

  مسافر در خصوص میزان بودجه و هدف‌گذاری این تیم عنوان کرد: هدف ما بلند مدت است و نمی‌خواهیم یکسال در فوتسال حضور داشته باشیم، اما بودجه تیم  در جلسه فردا مشخص خواهد شد و قطعاً به نحوی خواهد بود که با مشکل جدی مواجه نشویم.

  مشاور تیم طرح و توسعه سبز الوند در مورد وضعیت کادرفنی و بازیکنان تیم اظهارداشت: طی روزهای آینده وضعیت سرمربی تیم  و بازیکنان را مشخص می‌کنیم، اما قصد داریم از چند بازیکن قزوینی در کنار بازیکنانی از تیم‌های منصوری، میثاق و دانشگاه آزاد استفاده کنیم که پس از تصویب بودجه این اتفاق خواهد افتاد.

  مسافر با بیان اینکه شرکت طرح و توسعه سبز از زیر مجموعه‌های شهرداری است خاطرنشان کرد: ما بنا داشتیم در لیگ دسته اول فعالیت کنیم، اما وقتی شهرداری قول حمایت مالی داد به دنبال خرید امتیاز میثاق افتادیم و می‌خواهیم بار دیگر نام استان قزوین را به عنوان یک قطب فوتسال مطرح کنیم.

  انتهای پیام

  

  خبرنامه ندای البرز  جذب خبرنگار تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز پایگاه خبری،تحلیلی صبح قزوین src="http://static-cdn.anetwork.ir/showad/pub.js">