ندای البرز
چهارشنبه ۲۳ دی ۱۳۹۴ - - ساعت ۰۳:۱۷ 2018 Feb 18
سرخط خبرها :

 • کد مطلب : 11199
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۳ دی ۱۳۹۴ - ۲۰:۴۹
 •   
  نماینده مردم قزوین در مجلس:
  نماینده مردم قزوین در مجلس با بیان اینکه امروز نزدیکان امام خمینی به وادی تجمل‌گرایی افتاده‌اندگفت:طرفداران رابطه با آمریکا به دنبال تحریف افکار امام راحل هستند.

  به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی ندای البرز، حجت الاسلام سید مرتضی حسینی، در گفتگو با خبرنگار سیاسی صبح قزوین در خصوص تحریف شخصیت امام راحل اظهار کرد: یکی از امراضی که در جریانات سیاسی به وجود آمده است این است که سعی می‌کنند، خواسته نفسانی خود را منتسب به امام خمینی(ره) و بزرگان کشور کنند.

  وی با بیان اینکه هدف جریان منحرف سیاسی این است که امام خمینی(ره) مطابق نظر امروز آنها فکر می‌کرده است بیان کرد: یکی از بارزترین ویژگی اخلاقی و عملکردی امام راحل مبارزه با جریان استکبار است، ایشان بارها فرمودند که رابطه ما با آمریکا رابطه گرگ و میش است و آمریکا را شیطان بزرگ خطاب کردند.

  این نماینده مجلس در ادامه افزود:اما در فضای امروز جامعه عده‌ای که قصد برقراری رابطه با آمریکا را دارند و نظرشان شکستن قبح این موضوع است، می‌گویند اگر امام راحل در قید حیات بودند دستور به رابطه با آمریکا را صادر می‌کردند.

  وی اذعان کرد: در صورتی که امام خمینی(ره) در هیچ زمانی از دوره حکومتی خود نزدیک شدن رابطه با آمریکا را مطرح نکردند؛ وقتی عده‌ای می‌گویند اگر زنده بودند، یعنی تحریف امام؛ زیرا این جریان و افراد قصد دارند اقدام زشت و غیرصحیح خود را به امام منتسب کنند تا تفکر ایشان را تحریف کنند.

  این کارشناس سیاسی ادامه داد:امام روحیه استکبار ستیزی داشت و با تجمل گرایی مخالف بود؛ اما امروزه افرادی از نزدیکان و یاران و نوه امام خمینی(ره) در وادی تجملات و اشرافی گری افتاده‌اند؛ در حال حاضر در حرم امام هم متاسفانه این شرایط را می‌بینیم.

  وی با بیان اینکه رهبر معظم انقلاب همه تاکیدش این است که شاخصه‌های مهم امام مورد تحریف قرار نگیرد گفت: یکی از ویژگی‌های امام حمایت از محرومین و مستضعفان است و می‌فرمودند، من یک موی کوخ نشینان را به کاخ نشینان نمی‌دهم؛ اما امروز ما در حال فاصله گرفتن از کوخ نشینان و نزدیک شدن به مستکبران عالم هستیم.

  حسینی تصریح کرد: رهبری تاکید دارند که روش و منش امام خمینی(ره) به درستی در جامعه تبیین شود تا برای نسل‌های آینده به خوبی آرمان‌های انقلاب مورد توجه قرار بگیرد.

  نماینده مردم قزوین در مجلس عنوان کرد: بزرگان کشور در این زمینه باید به خوبی روشنگری کنند تا هرکس اگر حتی یک کلمه خلاف نظر امام راحل در جامعه مطرح یا عمل کرد، مورد توبیخ قرار بگیرد.

  انتهای پیام

  

  خبرنامه ندای البرز  جذب خبرنگار تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز پایگاه خبری،تحلیلی صبح قزوین src="http://static-cdn.anetwork.ir/showad/pub.js">