ندای البرز
چهارشنبه ۰۴ بهمن ۱۳۹۶ - - ساعت ۱۸:۰۱ 2018 Mar 17
سرخط خبرها :

 • کد مطلب : 25422
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۴ بهمن ۱۳۹۶ - ۰۹:۲۲
 •   
  پرستار بیمارستان رحیمیان الوند:
  فاطمه برازجانی پرستار بیمارستان خیریه رحیمیان الوند:عاطفه و صبر بالا در یک پرستار سختی‌‌های این شغل را برای هر پرستاری آسان می‌کند.

  فاطمه برارجانی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی ندای البرز با اشاره به اینکه ۱۵سال است در عرصه پرستاری مشغول به فعالیت است، اظهار کرد: علاقه‌ام به این شغل مرا وارد این حرفه کرد.
  وی افزود: لذت کمکی که به بیماران انجام می‌گیرد سبب می‌شود که سختی های این شغل به چشم پرستاران نیاید.
  این پرستار الوندی ادامه داد: کمک به یک بیمار برای بازگشتن به زندگی عادیش و عشق به این شغل سبب می‌شود تا هیچ وقت از شغل پرستاری خسته نشوم.
  برارجانی با بیان اینکه صبر یکی از ویژگی‌های اصلی هر پرستاری باید باشد گفت: عاطفه و صبر بالا در یک پرستار سختی‌‌های این شغل را برای هر پرستاری آسان می‌کند.
  وی به یکی از خاطرات خویش در دوره پرستاریش اشاره کرده و بیان کرد: کودکی را به دلیل ضربه‌ای که به شکم او وارد شده بود تحت عمل جراحی قرار دادیم و در عین عمل متوجه یک بیماری دیگر در کودک شدیم که تشخیص به موقع آن جان کودک را نجات داد.
  وی گفت: فوت هر بیماری جز بدترین خاطرات شغلی هر پرستاری می‌باشد که هیچ وقت از ذهن پرستاران پاک نمی‌شود.
  این پرستار الوندی در پایان خاطرنشان کرد: هر پرستاری تمام تلاش خود را می‌کند تا بتواند با تمام وجود خدمات ارزنده‌ای را به بیمارانش ارائه بدهد و صبوری بیماران و همراهانشان و رفتارهای مناسبشان از استرس و سختی های این شغل می‌کاهد.
  انتهای پیام /

  مطالب مرتبط با موضوع :
  

  خبرنامه ندای البرز  جذب خبرنگار تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز پایگاه خبری،تحلیلی صبح قزوین src="http://static-cdn.anetwork.ir/showad/pub.js">