ندای البرز
جمعه ۲۰ بهمن ۱۳۹۶ - - ساعت ۱۹:۳۳ 2018 Apr 23
سرخط خبرها :

 • کد مطلب : 25669
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۰ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۱:۲۰
 •   

  به گزارش خبرنگار اجتماعی ندای البرز، جعفر جوادی در نشست مطبوعاتی که با اصحاب رسانه برگزار شد با اشاره به اینکه شهر الوند بهترین جای دنیا است، اظهار کرد: برای آبادانی این شهر تمام تلاش خود را می‌کنم.
  وی افزود: با توجه به اینکه رزومه کاری خود را به تمام اعضای شورا ارائه داده‌ام اما برخی از اعضای شورا به رزومه افراد بی توجه بودند.
  شهردار شهر الوند عنوان کرد: برخی از افراد تمام تلاش خود را کردند تا از شهردار بودن بنده ممانعت کنند و این در حالی بود که نگاه مالی به شهرداری نداشته و قصدم خدمت به شهروندان الوندی است.
  این مسئول بیان کرد: در جامعه ما هرکس با مردم باشد مظلوم واقع شده است.
  جوادی مطرح کرد: برای آبادانی شهر و رفاه شهروندان به همکاری همگانی مردم و مسئولان نیاز هست در حالی که برخی از افراد برای منافع شخصی‌شان در تلاش هستند برای بر کناری شهردار الوند از هر طریقی اقدام کنند.

  وی خاطر نشان کرد: ما از طرف نمایندگان مردم انتخاب شده و کاملا قانونی روی کار آمده‌ایم و برای اهدافمان که خدمت به مردم است از هیچ کاری دریغ نمی‌کنیم.

  شهردار شهر الوند با اشاره به اینکه مملکت ما بی جهت به اینجا نرسیده است وخون‌های زیادی در این راه ریخته شده است، گفت: کسانی که دست درازی به بیت المال می‌کنند در مجموعه ی ما جایگاهی ندارند.
  این مسئول یادآور شد : شهرداری الوند بیش از ۲۰ میلیارد بدهکار هست که این موضوع معضل بزرگی برای شهر الوند است.
  جعفری تصریح کرد: از زمان گرفتن حکم به واحد عمرانی دستور توقف پروژه‌های عمرانی صادر شد اما برخی از افراد با تخریب مناطق، شهرداری را در برابر عمل انجام شده قرار داده‌اند.

  وی تشریح کرد: متاسفانه درگذشته شهرداری اولویت را در پروژه‌هایی قرار داده که اهمیت نداشته و پروژهایی را در دست اجرا قرار داده که بی اهمیت است.

  شهردار شهر الوند با اشاره به اینکه شرکت شهرصنعتی از افتخارات کشور است، اضافه کرد: شهرصنعتی اگر احیا شود شهرداری الوند هم احیا می‌شود.
  این مسئول ادامه داد: با پتانسیل شهر الوند به دنبال آن هستیم تا مدیر عاملی خوب، توانمند و صنعتی انتخاب کنیم چرا که‌اگر شهرصنعتی البرز رونق بگیرد قطعا شهرداری الوند نیز رونق خواهد گرفت.
  جعفری با اشاره به اینکه در الوند هیچ سازمانی جز شهرداری برای دولت کار نکرده است، خاطر نشان کرد: شهرداری الوند برنامه دارد تا در همه‌ی زمینه‌ها فعالیت داشته باشد و هدف شهرداری الوند تنها پروژه‌های عمرانی نیست.
  وی با اشاره به اینکه اقدامات فرهنگی را در دستور کار قرار داده است اذعان کرد: در پروژه‌های عمرانی شهر اولویت‌بندی وجود نداشته و ما در برابر عمل انجام شده قرار گرفته‌ایم و ناگزیر به ادامه پروژه‌ها هستیم.
  شهردار شهر الوند شهرصنعتی البرز را نگین صنعتی کشور و افتخار استان قزوین دانست و ادامه داد: به زودی هیئت مدیره شرکت شهر صنعتی البرز را معرفی خواهیم کرد.

  این مسئول با بیان اینکه شهرداری الوند برای احیای شهرصنعتی البرز برنامه دارد، گفت: این برنامه‌ها در اختیار استاندار قرار گرفته است.
  جوادی مطرح کرد: برای انتخاب هیئت مدیره‌ی شرکت شهرصنعتی البرز از افکار مختلف استفاده می کنیم و با اعضای شورای دوره‌ی پنجم مشورت خواهیم کرد.
  وی با اشاره به ویژگی‌های مدیر شرکت شهر صنعتی بیان کرد: مدیر شرکت شهرصنعتی باید به علم اقتصاد صنعت تسلط داشته باشد.
  شهردار شهر الوند عنوان کرد: شهرداری الوند مسئول انتزاع و وصل نصرت آباد به الوند نیست و شهرداری وظیفه‌ی خدمت رسانی به مردم شهر الوند را دارد.
  این مسئول اضافه کرد: شهرداری الوند نه تنها هزینه‌ها را کاهش نداده بلکه برای سال آینده نیز برای نصرت آباد بودجه در نظر گرفته است.
  جوادی با بیان اینکه گمرک یکی از بهترین ظرفیت‌ها برای اقتصاد شهرداری و شرکت شهر صنعتی می‌باشد، تصریح کرد: تنها گمرک شهرصنعتی هست که به راه آهن سراسری متصل است.
  وی خاطر نشان کرد:شهرداری الوند برای توسعه‌ی شهر از هیچ کاری دریغ نکرده و ما به حق خود قانع هستیم ودر موارد شخصی از حق خود کوتاه خواهم آمد اما در مواردی که حق مردم در میان باشد گذشت نخواهم کرد.
  شهردار شهر الوند با بیان اینکه اعضای شورای شهر الوند همکاری‌های لازم را با شهردار انجام می‌دهند، یادآور شد:
  زمانی که به‌عنوان کاندیدای شهرداری مطرح شدم، رزومه ی خود را به اعضای شورا تحویل دادم، آقای علیرضا خمسه رزومه‌ی بنده را به سطل زباله انداخت و برخی از مخالفین گفتند که آقایان یدالله لطفی و امامی خطوط قرمز ما هستند و کسی نباید از آنها عبور کند.
  این مسئول با اشاره به اینکه جاده‌ی کمال آباد جزو وظایف ذاتی شهرداری الوند نیست، افزود: درست کردن جاده کمال آباد در اولویت کار شهرداری قرار دارد.
  جوادی با بیان اینکه پروژه‌های نیمه کاره شهر نیاز‌سنجی شده و حتما اولویت با آن‌ها است، عنوان کرد: پروژه‌ی پارک بانوان از جمله پروژه‌هایی است که در دستور کار شهرداری قرار دارد.

  وی با اشاره به اینکه مسابقات ورزشی صخره‌نوردی و ترامپولین کشوری در شهر الوند برگزار شد، گفت: الوند با توجه به جوانان خوبی که دارد پتانسیل خوبی برای توریست ورزشی است.
  انتهای پیام/
  تیتر: شهرداری الوند بیش از ۲۰میلیارد بدهکار است//برخی از مخالفین بنده در شورا رزومه کاریم رابه سطل زباله انداختند

  مطالب مرتبط با موضوع :
  

  خبرنامه ندای البرز  جذب خبرنگار تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز پایگاه خبری،تحلیلی صبح قزوین src="http://static-cdn.anetwork.ir/showad/pub.js">