ندای البرز
دوشنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۴ - - ساعت ۱۸:۵۳ 2018 Apr 20
سرخط خبرها :

 • کد مطلب : 8319
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۳۰ شهریور ۱۳۹۴ - ۱۱:۵۴
 •   
  حجت الاسلام و المسلمین شجاعی مهر؛
  حجت الاسلام و المسلمین شجاعی مهر عنوان کرد: دشمن با لشگر کشی فرهنگی قصد دارد تا فرهنگ غنی ایرانی و اسلامی جامعه را مورد هجمه قرار دهد که عدم مقابله با تهاجم فرهنگی دشمن، نتایج جبران ناپذیری را به دنبال خواهد داشت.

  حجت الاسلام و المسلمین شجاعی مهر در مصاحبه با خبرنگار پایگاه خبری،تحلیلی ندای البرز، ضمن تبریک فرا رسیدن هفته دفاع مقدس گفت: خط نجات ما در ادامه مسیر شهداء و فرهنگ ایثار و شهادت نهفته است.

  شجاعی مهر دفاع مقدس را مکتب ایثار، ایستادگی، غیرت، مسئولیت پذیری ، دشمن ستیزی، اقتدار و پیشرفت دانست و افزود: امروز در دهه چهارم انقلاب اسلامی قرار داریم و برای عبور از مرداب فرهنگی دشمن، باید برای انتقال ارزشهای دفاع مقدس به نسل جوان تلاش کنیم .

  نماینده ولی فقیه در سپاه شهرستان البرز ادامه داد: مجاهدت، اتحاد و همدلی در سایه ولایت، توکل به خداوند متعال و توجه به نیاز های مستضعفان جامعه از جمله ارزشهای دفاع مقدس هستند که رزمندگان اسلام در دوراه هشت سال دفاع مقدس ذره ایی از آنها کوتاه نیامدند و امروز باید از این ارزشها برای بارور شدن شجره طیبه انقلاب اسلامی استفاده و نسل جوان را با آنها آشنا کرد.

  وی اظهار داشت: دشمنی که هیمنه پوشالیش در خاکریز های دفاع مقدس شکسته شده و از نابودی انقلاب اسلامی نا امید گردیده است؛ قصد دارد تا با ایجاد جبهه ایی جدید، در کشور و انقلاب اسلامی نفوذ کند که همه ما وظیفه داریم ضمن توجه به فرمایشات مقام معظم رهبری، هوشیاری خود را برای مقابله با نفوذ امنیتی، سیاسی، فرهنگی و اقتصادی دشمن حفظ کنیم.

  حجت الاسلام شجاعی مهر اضافه کرد: بسیاری از معضلات جامعه کنونی ما ناشی از نفوذ دشمن است که در قالب چهره های منافق خودی، ورود به تشکلهای تصمیم ساز و مسائل انتخاباتی در صدد کند کردن حرکت انقلاب اسلامی است.

  این مسئول عنوان کرد: دشمن با لشگر کشی فرهنگی و بکارگیری رسانه های معاند، ماهواره ها و فضای مجازی قصد دارد تا فرهنگ غنی ایرانی و اسلامی جامعه را مورد هجمه قرار دهد که عدم مقابله با تهاجم فرهنگی دشمن، نتایج جبران ناپذیری را به دنبال خواهد داشت.

  شجاعی مهر در پایان خاطر نشان کرد: امروز از انقلاب اسلامی و دفاع مقدس به عنوان یک الگو در منطقه و جهان یاد می کنند که همه مسئولان و مردم باید با همدلی و همزبانی، برای حفظ ارزشهای دفاع مقدس و فرهنگ ایثار و شهادت که موجب بالندگی درخت تنومند انقلاب اسلامی است، تلاش کنند.

  انتهای پیام

  

  خبرنامه ندای البرز  جذب خبرنگار تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز پایگاه خبری،تحلیلی صبح قزوین src="http://static-cdn.anetwork.ir/showad/pub.js">