ندای البرز
پنج شنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۵ - - ساعت ۱۷:۱۶ 2018 Mar 20
سرخط خبرها :

 • کد مطلب : 17804
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۵ شهریور ۱۳۹۵ - ۱۲:۴۱
 •   
  مسؤول بسیج رسانه استان قزوین:
  مسؤول بسیج رسانه استان قزوین گفت: عده‌ای در استان قزوین در حال تبدیل کردن دارالمومنین قزوین به دارالمطربین هستند

  به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی ندای البرز، محمد سرباز در دوره طرح ولایت بسیج رسانه استان قزوین که در سالن جلسات نماینده ولی فقیه در استان قزوین برگزار شد، اظهار داشت: به مناسبت دهه ولایت طرح ولایت بسیج رسانه را با حضور مربیان صالحین بسیج رسانه، اهالی رسانه استان و اعضای شورای مرکزی بسیج رسانه استان در محضر علما برگزار می‌شود.

  مسئول بسیج رسانه استان قزوین با اشاره به اقداماتی و بی‌اخلاقی‌های انجام شده در فضای رسانه‌ای استان عنوان کرد: متاسفانه عده‌ای علیه نماینده ولی فقیه موضوعاتی را مطرح می‌کنند که دور از اخلاق و دور از انصاف است و این موضوع باید به سرعت برطرف شود چراکه این مهم دور از اخلاق رسانه‌ای است.

  سرباز با اشاره به فضای سیاسی استان قزوین خاطرنشان کرد: عده‌ای با توجه به اینکه در نظام جمهوری اسلامی دارای مسئولیت هستند متاسفانه بر خلاف جریان نظام و ولایت حرکت کرده و برای نظام مشکل ایجاد می کنند که این مهم برای استان قزوین مطلوب ارزیابی نمی‌شود.

  وی گفت: امروز رسانه‌های بسیجی استان قزوین با دو جبهه داخلی که نتیجه نفوذ دشمنان بر نیروهای داخلی هستند و جبهه خارجی که همان جنگ نرم است در حال مقابله هستند که این مهم نشان‌دهنده اهمیت و سختی رسانه‌های ارزشی و بسیجی است. عده‌ای در استان قزوین در حال تبدیل کردن دارالمومنین قزوین به دارالمطربین هستند و می‌خواهند با برگزاری نامناسب برنامه‌های ضد ارزشی در مقابل برنامه‌های فاخری مانند فصل شیدایی ایستادگی کنند.

  منبع: تسنیم قزوین

  انتهای پیام

  

  خبرنامه ندای البرز  جذب خبرنگار تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز پایگاه خبری،تحلیلی صبح قزوین src="http://static-cdn.anetwork.ir/showad/pub.js">