ندای البرز
جمعه ۱۸ دی ۱۳۹۴ - - ساعت ۱۷:۳۰ 2018 Feb 20
سرخط خبرها :

 • کد مطلب : 11003
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۸ دی ۱۳۹۴ - ۱۹:۲۹
 •   
  خطیب جمعه شهر الوند عنوان کرد:
  خطیب جمعه شهر الوند عنوان کرد: عربستان به دنبال توازن در منطقه است، اما سابقه مقابله و توانایی ایستادگی در برابر ملت ایران را ندارد.

  به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی ندای البرز، حجت الاسلام والمسلمین طهماسبی در خطبه های نماز جمعه این هفته شهر الوند، ضمن تبریک و تسلیت شهادت آیت الله شیخ نمر باقر النمر گفت: شهادت یکی از مراتب بالای الهی است که خداوند آنرا به بندگان صالح خود عطاء می کند.

  طهماسبی با اشاره به روایتی از پیامبر با کرامت اسلام(ص) افزود: عظمت جایگاه شهادت بسیار بالاست، به صورتی که انسان مراتب الهی را تا جایی می پیماید که در نهایت در راه خداوند شهید می شود.

  وی ادامه داد: عربستان سعودی قبل از حادثه حمله به سفارتخانه این کشور به دنبال بهانه ایی برای قطع رابطه با ایران بود و این خصومت را در جریان بمب گذاری سفارت ایران در لبنان، حوادث حج، واقعه منا و بمباران سفارت ایران در یمن نشان داده است.

  امام جمعه الوند بیان داشت: باید تمامی مراکز دیپلماتیک کشورها در امنیّت کامل باشند و هیچ شخص یا گروهی حق ندارد به این مراکز حمله کند که باید با عاملان حمله به سفارت عربستان نیز برخود لازم صورت گیرد.

  طهماسبی خاطر نشان کرد: عربستان به دنبال توازن در منطقه است، اما سابقه مقابله و توانایی ایستادگی در برابر ملت ایران را ندارد و ادامه داد: حکام سعودی در ایجاد نا امنی و اقدامات سازمان یافته تروریستی درایران، سوریه، عراق و یمن نا کام مانده اند که برای سرپوش گذاشتن بر جنایات خود اقدام به قطع ارتباط با ایران نموده اند.

  حجت الاسلام طهماسبی در ادامه سخنان خود، یاد و خاطره دانشمند شهید احمدی روشن را گرامی داشت و  عنوان کرد: سازمان جاسوسی اسرائیل برای جلوگیری از حرکت علمی و پیشرفت های کشورمان اقدام به ترور دانشمندان هسته ایی نمود که در نهایت از رسیدن به اهداف شوم خود باز ماند.

  عضو شورای اداری شهرستان البرز اظهار داشت: امروز نیز دشمنان ما چهره خصمانه خود را نمایان نموده و در آستانه اجرای برجام اقدام به وضع تحریم های جدید کرده اند که این موضوع  نبوغ و ریز بینی مقام معظم رهبری را در وضع شرایط ۹ گانه اجرای برجام نشان داد.

  وی بهانه جویی های آمریکا در توقف برنامه موشکی ایران و وضع تحریم های جدید را اقدامی برای خلع سلاح و کنترل جمهوری اسلامی ایران دانست و تأکید کرد: ادامه اجرای  برجام در چهارچوب دستورات ۹ گانه رهبر انقلاب امکانپذیر خواهد بود و هیچ کس حق ندارد در برابر آمریکا منفعلانه برخورد کند.

  امام جمعه شهر الوند با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری در جمع ائمه جمعه سراسر کشور، بیان داشت: باید بررسی صلاحیّت کاندیدها  اصولی باشد تا در رد و یا تأئید شخصی نسبت به افراد صالح ظلم نشود.

  رئیس شورای فرهنگ عمومی شهرستان البرز وارد شدن زود هنگام مسئولان به فضای انتخابات و عدم پیگیری وظایف و مشکلات را به ضرر نظام دانست و بر حضور حداکثری مردم در انتخابات تأکید کرد.

  طهماسبی در بخش دیگری از سخنان خود خاطر نشان کرد: رهبر انقلاب نماز جمعه را قرارگاه فرهنگی، اخلاقی و تربیتی شهر دانستند که باید این موضوع در شهر الوند تجلی بیشتری پیدا کرده و برجسته شود و ادامه داد: همه ما در معرض خطر و گناه هستیم و باید مراقب باشیم تا دنیا ما از حضور در محضر خداوند متعال غافل نکند.

  طهماسبی اضافه کرد: سعادت دنیا و آخرت در تمسک به قرآن و اهل بیت(علیهم السلام) است و همه ما باید همواره از عاملان و محافظان قرآن کریم باشیم.

  انتهای پیام

  

  خبرنامه ندای البرز  جذب خبرنگار تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز پایگاه خبری،تحلیلی صبح قزوین src="http://static-cdn.anetwork.ir/showad/pub.js">