ندای البرز
یکشنبه ۱۳ دی ۱۳۹۴ - - ساعت ۱۷:۴۳ 2018 Mar 17
سرخط خبرها :

 • کد مطلب : 10794
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۳ دی ۱۳۹۴ - ۱۳:۰۵
 •   
  فدائیان النمر:
  گروه «فدائیان النمر»در عربستان اعلام کرد که در پی شهادت شیخ نمر باقر النمر روحانی سرشناس شیعی، عربستان و رژیم منحوس آل سعود را به آتش خواهند کشید.

  به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی ندای البرز، در الشرقیه عربستان، گروهی با نام «فدائیان النمر» در پی اعدام شیخ نمر باقر النمر رهبر شیعیان عربستان اعلام کرد که عربستان و آل سعود را به آتش خواهد کشید.

  اطلاعات دقیقی درباره این گروه هوادار روحانی برجسته شیعه در دست نیست، اما برخی منابع گفتند فدائیان النمر گروهی مسلح در عربستان شامل سیصد نظامی آموزش دیده است که تحت تعقیب دستگاه امنیتی سعودی قرار دارد.

  بیشتر اعضای این گروه تحت تعقیب دستگاه امنیتی و نظامی رژیم آل سعود قرار دارند و احکام حبس یا اعدام برخی از آنها صادر شده است.
  فدائیان النمر چند ماه پیش با صدور بیانیه‌ای تهدید کردند که اگر رژیم آل سعود حکم اعدام شیخ نمر باقر النمر را اجرا کند، آتش خشم این گروه ظرف ۲ ساعت در شرق عربستان شعله خواهد کشید و زبانه‌های آن تا ۸ ساعت به دیگر شهرهای این کشور می‌رسد.

  منبع: فارس

  انتهای پیام

  

  خبرنامه ندای البرز  جذب خبرنگار تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز پایگاه خبری،تحلیلی صبح قزوین src="http://static-cdn.anetwork.ir/showad/pub.js">