ندای البرز
جمعه ۰۲ بهمن ۱۳۹۴ - - ساعت ۰۰:۱۲ 2018 Feb 22
سرخط خبرها :

 • کد مطلب : 11443
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۹:۴۸
 •   
  نایب رییس خانه مطبوعات استان قزوین:
  نایب رییس خانه مطبوعات استان قزوین اظهار داشت: ادعا یی عسل دانستن فرمایشات نماینده ولی فقیه از سوی استاندار چقدر زود تلخ شد واین انتصاب ذایقه همه مردم استان را تلخ کرد و عواقب سختی خواهد داشت .

  به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی ندای البرز، علی علی محمدی نایب رییس خانه مطبوعات استان قزوین گفت: در دولت تدبیر و امید وعده های داده شده دراستان در قالب شعار باقی ماند و هیچ حالت عملی بخود نگرفت.

  وی افزود: انتصاب اخیرازروی بی تدبیری وبدون شناخت ازفرهنگ استان صورت گرفته است ؛ فردی که هیچ سابقه مدیریتی در بخش فرهنگ و رسانه ای ندارد را به عنوان مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی انتخاب کردند که جای تاسف دارد.

  علی محمدی همچنان بیان داشت: در انتخاب مدیر قبلی هم بدون تدبیروشناخت شخصی را معرفی کردند که نتوانست کمتراز دوسال درقزوین مدیریت موفق از خود بجای بگذارد ، بگونه ای که رضایت هیچ انجمنی دراستان فراهم نشد.

  نایب رییس خانه مطبوعات اضافه کرد ؛ انتخاب اسکندرنژاد به عنوان مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ؛ نشان می‌دهد که انتخاب دوم از انتخاب اول هم بی تدبیرتر بوده است ، زیرا ایشان شخصی است که در جریان فتنه در دانشگاه بین الملل نقش پررنگی داشته است. 

  این عضو خانه مطبوعات ادامه داد ؛ استان قزوین با سابقه و قدمت ۹۰۰۰ ساله و برخورداربودن از فرهنگ اصیل و تاریخی ، چرا باید مدیرانی بر مسند فرهنگ آن بنشینند که کمتر سابقه فرهنگی دارند بلکه داری سابقه امنیتی هستند و امنیتی بودن این شخص به فرهنگ استان آسیب خواهد زد.

  ایشان درادامه افزودند: متاسفانه بعد از ۳۶ سال از انقلاب می گذرد ، استان قزوین هنوز دچار آفت خان زدگی هست .و در انتصاب اخیر مدیرانی در شان فرهنگ و مردم استان قزوین به خود ندیده است.

  وی در پایان گفت: وقتی بالاترین مدیر اجرایی استان، در سخنان عمومی خود اعلام میدارد نقد و نصایح نماینده ولی فقیه و امام جمعه قزوین را از عسل شیرین تر میدانم با معرفی این مدیر ، عملا نه اینکه عسل تلخ را به نمایش گذاشت، بلکه با این انتصاب ذائقه همه مردم استان را تلخ کرد و باید درآینده شاهد حرکات و انتصابات ناگوارتری در مجموعه های فرهنگی باشیم که هوشیاری مردم و مسئولان را می طلبد.

  ایشان همچنین اضافه کرد ؛ دولت تدبیرو امید با برخی حرکات خود زمینه ناآرامی را ایجاد و مشکلات زیادی برای مردم ایجاد می کند که این اقدامات به مصلحت کشورو استان نیست .

  منبع: صبح قزوین

  انتهای پیام

  

  خبرنامه ندای البرز  جذب خبرنگار تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز پایگاه خبری،تحلیلی صبح قزوین src="http://static-cdn.anetwork.ir/showad/pub.js">