ندای البرز
شنبه ۰۷ بهمن ۱۳۹۶ - - ساعت ۱۷:۵۹ 2018 Mar 17
سرخط خبرها :

 • کد مطلب : 25454
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۷ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۹:۳۶
 •   
  دکتر محمودخانی دادستان در بازدید از اداره حفاظت از محیط زیست شهرستان البرز:
  دادستان شهرستان البرز گفت: حفاظت از محیط زیست نیازمند اعتقاد ، عشق و علاقه به سرزمین و آب و خاک است.

   

  به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ندای البرز، محمود محمودخانی دادستان عمومی و انقلاب شهرستان البرز در جریان بازدید از اداره حفاظت از محیط زیست شهرستان البرز، اظهار کرد : همین عشق و علاقه است که علیرغم سختی و مشقت کمک میکند تا شما محیط زیست را این امانتی که متعلق به مردم و نسلهای آتی است حفظ نمایید.

  وی با بیان اینکه میزان تخلفات در حوزه محیط زیست شامل آسیب به منابع طبیعی ، شکار و آلوده کردن آبها و هوا بسیار زیاد است و جهت حفاظت از محیط زیست باید از همه نهادهای دولتی و غیر دولتی و مردم کمک گرفت ، گفت: باید جوانان و نوجوانان را در این خصوص آگاه نماییم تا این نسل با طبیعت مهربانتر باشند.

  دادستان شهرستان البرز در پایان گفت: مجموعه دادسرا و دادگستری خود را مکلف میداند حداکثر همکاری و حمایت را از کارکنان و مامورین حفاظت محیط زیست انجام دهد تا آنها در انجام وظایف حفاظتی خود راحتتر باشند و در همین راستا شعبه دوم دادیاری به عنوان شعبه تخصصی رسیدگی به جرایم زیست محیطی تعیین گردیده است.

  انتهای پیام

  مطالب مرتبط با موضوع :
  

  خبرنامه ندای البرز  جذب خبرنگار تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز پایگاه خبری،تحلیلی صبح قزوین src="http://static-cdn.anetwork.ir/showad/pub.js">