ندای البرز
یکشنبه ۱۱ بهمن ۱۳۹۴ - - ساعت ۰۲:۵۱ 2018 Apr 21
سرخط خبرها :

 • کد مطلب : 11777
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۱ بهمن ۱۳۹۴ - ۲۲:۰۱
 •   
  عصر امروز برگزارشد:
  نهمین جلسه شورای اداری شهرستان البرز در محل سالن اجتماعات شهرداری بیدستان برگزار شد.

  به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی ندای البرز، نهمین جلسه شورای اداری شهرستان البرز با حضور سرپرست فرمانداری، ائمه جمعه، فرماندهان نظامی، انتظامی و مسئولان ادارات شهرستان البرز در محل سالن اجتماعات شهرداری بیدستان برگزار شد.

  در ابتدای این جلسه، حجت الاسلام و المسلمین موسوی موینی امام جمعه محمدیّه ضمن تبریک فرارسیدن ایّام الله دهه فجر، به تبیین اهمیّت وجود عقل، دین و حیاء در انسانها پرداخت و گفت: بیشتر گرفتاریهای انسان ناشی از عدم وجود عقل و تفکر است.

  حجت الاسلام و المسلمین طهماسبی امام جمعه شهر الوند نیز در سخنانی عنوان کرد: انقلاب اسلامی زمینه عمل به معروفات و اعمال صالح را برای ما ایجاد کرد و عزت، اقتدار، خود باوری و ایستادگی در برابر دشمنان را برای ما به ارمغام آورد.

  در ادامه این جلسه، پدر شهید ابوالفضل میرزا رحیمی از شهدای شهر بیدستان نیز ضمن بیان خاطراتی از فرزند شهیدش، از مسئولان حاضر در جلسه خواست تا آنگونه که امام خمینی(ره) سفارش فرموده اند، به وظایف خود عمل نموده و کشور را به مملکت اسلامی مورد نظر امام زمان(عج) تبدیل کنند.

  گفتنی است، در ادامه این جلسه، ضمن تقدیر از پدر شهید میرزا رحیمی، شهردار و رئیس شورای اسلامی شهر بیدستان، فرماندار شهرستان البرز و معاون سیاسی و امنیتی استانداری قزوین نیز به بیان موضوعاتی در خصوص مشکلات شهری بیدستان، برنامه های دهه فجر و انتخابات مجلس خبرگان و شورای اسلامی پرداختند.

  انتهای پیام

  

  خبرنامه ندای البرز  جذب خبرنگار تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز پایگاه خبری،تحلیلی صبح قزوین src="http://static-cdn.anetwork.ir/showad/pub.js">