ندای البرز
پنج شنبه ۰۵ اسفند ۱۳۹۵ - - ساعت ۰۳:۱۸ 2018 Feb 18
سرخط خبرها :

 • کد مطلب : 20818
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۵ اسفند ۱۳۹۵ - ۰۹:۴۴
 •   
  به منظور ترویج فرهنگ کتاب و کتاب خوانی صورت پذیرفت:
  هر مهد کودکی بنا به تمایل خودش ،بچه ها را به کتابخانه آورده وعضو کتابخانه می شوند و مورد دیگر عضویت کودکان از طریق اطلاع رسانی که در سطح شهر داشته ایم توسط مادران صورت می گیرد

  به گزارش پایگاه خبری ندای البرز شهرستان البرز حیدری مدیر کتابخانه های شهرستان البرز با اشاره به کارهایی که در ایام الله فجر انجام شده اظهار داشت:برنامه های متعدد فرهنگی به قصد ترویج فرهنگ مطالعه ،کتاب و کتابخوانی در شهرستان البرز انجام شده است.
  وی ادامه داد:ازجمله فعالیت های فرهنگی که در شهرستان البرز صورت گرفته، نشست های کتابخوانی می باشد که در این نشست ها هدف ،به معرفی کتاب ها به اعضای کتابخانه است.
  مدیر کتابخانه های شهرستان البرز عنوان کرد:نشست های کتابخوان در دو فضای کتابخانه ای ومدرسه ای برگزار شده که این مراسم در ایام دهه فجر به شکل ویژه تری صورت گرفته است.
  حیدری یادآور شد:در نشست های کتابخوان ،کتاب های متنوعی توسط افراد که در هر جلسه ۶ کتاب می باشد به افراد معرفی شده و تعدادافرادی که در شهرستان البرز(الوند)از این نشست استقبال کرده اند ۶۰۰نفر بوده است.
  وی عنوان کرد:در نشست های کتابخوان از تمام مقاطع سنی و تحصیلی در این نشست شرکت کرده اما توجه ما بیشتر بر روی قشر آینده ساز که جوانان و نوجوانان می باشد بوده که در هشت نشست کتابخوانی که در شهر الوند برگزار شده است حدود ۴۰کتاب معرفی شده است .
  مدیر عامل کتابخانه های شهرستان البرز افزود:در ایام الله فجر کلاس های قصه گویی که برای رده های سنی کودک –خردسال و نوجوان می باشد برگزار شد که در این کلاس ها محوریت موضوع دهه فجر و انقلاب اسلامی بوده که به صورت قصه و خاطره برای کودکان و نوجوانان بیان شد.
  حیدری ادامه داد:در ایام الله فجر کارگاهها و مشاوره مادران اعضای خردسال کتابخانه شهرستان البرز بوده که در این کارگاهها موضوع دهه فجر برای والدین باز گو شد.
  وی با اشاره به شهادت آتشنشانان حادثه پلاسکو گفت:کلاس های قصه گویی کودکان را با حضور آتشنشانان ایستگاههای شهر الوند انجام داده و آتشنشانها در کلاس های قصه گویی حضور داشته و نکات ایمنی و آموزشی در مورد خطرات را به کودکان ونوجوانان ووالدین به صورت مجزا آموزش داده اند.
  مدیر کتابخانه های شهرستان البرز با اشاره به حضور کودکان در کتابخانه شهرالوند افزود:تفاهم نامه ای با سازمان بهزیستی شهرستان البرز بسته شده که در این تفالهم نامه بخش نامه ای به مهد کودک های شهرستان ارسال شده و جایگاههای کتابخانه شهرستان البرز را معرفی کرده وهر مهد کودکی بنا به تمایل خودش ،بچه ها را به کتابخانه آورده وعضو کتابخانه شده اند و مورد دیگر عضویت کودکان از طریق اطلاع رسانی که در سطح شهر داشته ایم بوده که ،مادران به همراه فرزندان به کتابخانه ها آمده وعضو می شوند ،عضویت در کتابخانه های شهرستان البرز برای کودکان و نوجوانان رایگان است.

   

  انتهای پیام/

  

  خبرنامه ندای البرز  جذب خبرنگار تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز پایگاه خبری،تحلیلی صبح قزوین src="http://static-cdn.anetwork.ir/showad/pub.js">