ندای البرز
یکشنبه ۱۷ اسفند ۱۳۹۳ - - ساعت ۲۰:۳۸ 2018 Mar 24
سرخط خبرها :

 • کد مطلب : 2677
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۷ اسفند ۱۳۹۳ - ۱۲:۰۰
 •   
  باصدور حکمی از سوی استاندار تهران:
  سید حسین هاشمی، استاندار تهران طی حکمی با تائید مصوبه شورای شهر شهر پرند، “علی یحیی پور” را به عنوان شهردار شهر جدید پرند منصوب کرد.

  به گزارش پایگاه خبری،تحلیلی ندای البرز، سید حسین هاشمی، استاندار تهران طی حکمی با تائید مصوبه شورای شهر شهر پرند، “علی یحیی پور” را به عنوان شهردار شهر جدید پرند منصوب کرد.

  یحیی‌پور پس از امضای حکمش در گفتگوی کوتاهی با بیان اینکه پرند به عنوان یک شهر جدید، دارای مهندسی مدرن است، افزود: تلاش می‌کنم تا با استفاده از اندیشه نو و خرد جمعی در جهت توسعه شهری پرند بیشتر تلاش کنم.

  وی افزود: یکی از موضوعات مهم در کنار عمران شهرهای جدید، توجه به جنبه‌های فرهنگی شهر و حقوق شهروندی است که برنامه ویژه‌ای در این بخش خواهیم داشت.

  شهردار جدید پرند همچنین بر نوسازی و اصلاح ظاهر شهری پرند نیز تاکید کرد و گفت: اگرچه پرند یک شهر جدید و مدرن محسوب می‌شود اما حتما المان‌ها و مبلمان شهری آن با توجه به بافت و فرهنگ مردم این منطقه نیاز به بازسازی و بازآرایی دارد.

  با توجه به سوابق سومین شهردار پرند امیدوارم وی با همتی بلند برای این شهر گام برداشته و این همت را با تجربه و دانش همراه ساخته و کارنامه درخشان تری از خود به جای بگذارد که فرصت خدمت به مردم آن هم در چنین میدانی وسیله تقرب جستن به خدای بزرگ با ره توشه مقبول خدمتگزاری به مردم است.

  حجت الاسلام محمد سلطانی  سخنگوی شورای شهر پرند با بیان اینکه ۴۸ نفر برای سکانداری شهرداری پرند به شورای شهر رزومه داده بودند، افزود: اعضای شورا پس از بررسی‌های لازم و با دعوت از برخی از این افراد در جلسات شورا ۹ نفر را دارای صلاحیت دانستند و سرانجام پس از برررسی‌های بیشتر نهایتا علی یحیی پور با پنج رای موافق و دو رای مخالف به عنوان شهردار انتخاب و برای تایید نهایی به استانداری معرفی شد.

  گفتنی است، پیش از این فتحعلی همتی با انتخاب از سوی استانداری تهران در مرداد ۹۱ و بهروز کاویانی با انتخاب نخستین شورای شهر پرند در ۲۰ شهریور ۹۲ در سمت شهرداری پرند بوده اند و علی یحیی پور به عنوان سومین شهردار در طول کمتر از ۳ سال از عمر شهرداری شهر جدید پرند در این سمت فعالیت خواهد کرد.

  پایان پیام

   

  

  خبرنامه ندای البرز  جذب خبرنگار تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز پایگاه خبری،تحلیلی صبح قزوین src="http://static-cdn.anetwork.ir/showad/pub.js">