ندای البرز
دوشنبه ۰۱ شهریور ۱۳۹۵ - - ساعت ۰۰:۳۸ 2018 Mar 19
سرخط خبرها :

 • کد مطلب : 17350
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱ شهریور ۱۳۹۵ - ۱۲:۱۷
 •   
  رییس اداره آب و فاضلاب شهرستان البرز عنوان کرد:
  رییس اداره آب و فاضلاب شهرستان البرز در جمع اعضای شورای اسلامی شهر الوند گفت: با حمایت و کمک 200 میلیون تومانی شورای اسلامی و شهرداری عملیات اجرایی و حفاری فاضلاب شهری نصرت آباد آغاز خواهد شد.

  به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی ندای البرز،  مهندس صراف رییس اداره آب و فاضلاب شهرستان البرز در سیصدو سومین جلسه شورای اسلامی شهر الوند با اشاره به موضوع اجرای شبکه فاضلاب شهری نصرت آباد گفت: با حمایت و کمک ۲۰۰ میلیون تومانی شورای اسلامی و شهرداری الوند توانستیم تمامی لوله‌های مورد نیاز را به مبلغ ۷۰۰ میلیون تومان خریداری کنیم.

  صراف افزود: مجوزها و استعلامات لازم انجام و قرارداد با پیمانکار منعقد شده است که با خرید یک دستگاه بیل‌میکانکی جدید توسط پیمانکار عملیات اجرایی و حفاری این پروژه در روزهای آینده آغاز خواهد شد.

  رییس اداره آب و فاضلاب شهرستان البرز ضمن تقدیر و تشکر از حمایت‌های شورای اسلامی و شهرداری الوند عنوان کرد: بررسی‌های کارشناسی جهت جابجایی لوله‌های آب شرب غرب بلوار معلم صورت گرفته و جلسات متعددی با مدیر کل آب و فاضلاب استان قزوین برای تامین اعتبار اجرای این پروژه برگزار شده است.

  وی ادامه داد: با تأمین اعتبارات لازم و با کارگذاری لوله‌های شماره ۴۰۰ مشکل فشار آب منطقه غرب بلوار معلم به زودی مرتفع خواهد شد.

  2019-03-26-07.50.35-1024x390

  در ابتدای این جلسه محمد رفائی‌نژاد رییس شورای اسلامی شهر الوند نیز در سخنانی دعوت از مسئولان ادارات مختلف برای حضور در صحن شورای شهر را  اقدامی برای طرح مشکلات مردم و ارائه راهکارهای عملی برای رفع این مشکلات دانست.

  رفائی‌نژاد با اشاره به وضعیت اسفبار آب و فاضلاب شهر الوند و نصرت آباد اظهار داشت:  وضعیت نامناسب فاضلاب  ناحیه شهری نصرت آباد بهداشت عمومی و جان مردم را به مخاطره انداخته است.

  رییس شورای اسلامی شهرالوند خاطر نشان کرد:  باتوجه به پیگیری‌های مکرر شورا با اداره آبفای شهرستان و استان قزوین،  متاسفانه علی‌رغم حمایت‌های مالی شهرداری تا کنون اقدامی برای رفع این مشکل صورت نگرفته است.

  رئیس شورای اسلامی شهر الوند در ادامه  با اشاره به اعتراض ساکنین منطقه غرب بلوار معلم ( کوی امامت ) در خصوص پایین بودن فشار و قطعی آب در طول روز، خواستار و پیگری موضوع و رفع مشکل شد.

  انتهای پیام

  

  خبرنامه ندای البرز  جذب خبرنگار تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز پایگاه خبری،تحلیلی صبح قزوین src="http://static-cdn.anetwork.ir/showad/pub.js">