ندای البرز
چهارشنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۴ - - ساعت ۱۰:۰۳ 2018 Feb 24
سرخط خبرها :

 • کد مطلب : 10311
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۷ آبان ۱۳۹۴ - ۱۰:۱۹
 •   
  فرمانده کل ارتش در دزفول:
  سرلشکر صالحی گفت: همه می دانند، ارتش و نیروهای مسلح جمهوری اسلامی برای دفاع از مملکت اسلامی تعارفی با کسی ندارد و به هر کسی که به این مملکت نظر چپ داشته باشد، پاسخ کوبنده خواهیم داد.

  به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی ندای البرز، امیر سرلشگر “سید عطاء الله صالحی” فرمانده کل ارتش که طی روزهای گذشته به دزفول سفر کرده بود در گفتگو با خبرنگار دزفول امروز اظهار کرد: همه می دانند ارتش و نیروهای مسلح جمهوری اسلامی برای دفاع از مملکت اسلامی تعارفی با کسی ندارد و به هر کسی که به این مملکت نظر چپ داشته باشد پاسخ کوبنده خواهیم داد
  .

  فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران با اشاره به هشت سال دفاع مقدس، افزود: در دوران دفاع مقدس، توانایی خود را به رخ دنیا کشیدیم و امروز نیز به متجاوزان، پاسخی بسیار سنگین تر از گذشته خواهیم داد.
  وی توان نیروهای مسلح جمهوری اسلامی را برگرفته از اهل بیت(ع) خواند و تاکید کرد: دشمن با ما تعارف ندارد و اگر توان نابودی ما را داشت تا کنون اقدام کرده بود ولی اینکه تا کنون نتوانسته در مقابل ایران، دست از پا خطا کند، نشان دهنده این است که دشمن به خوبی توان بالای نیروهای مسلح جمهوری اسلامی را درک کرده است.
  امیر سرلشگر صالحی، با اشاره به اوضاع منطقه و حوادث تروریستی فرانسه، غرب را عامل تولید فساد و تروریسم خواند و عنوان کرد: غرب تولید کننده تروریسم در منطقه به عناوین مختلفی چون القاعده، طالبان، دزدان دریایی سومالی و داعش بوده و باید مسوولان غربی بدانند کسی که مار پرورش می دهد اول صاحب خودش را نیش می زند.
  انتهای پیام
  

  خبرنامه ندای البرز  جذب خبرنگار تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز پایگاه خبری،تحلیلی صبح قزوین src="http://static-cdn.anetwork.ir/showad/pub.js">