ندای البرز
جمعه ۱۰ بهمن ۱۳۹۳ - - ساعت ۲۰:۳۸ 2018 Mar 24
سرخط خبرها :

 • کد مطلب : 1217
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۰ بهمن ۱۳۹۳ - ۱۷:۵۴
 •   
  معاون استاندار قزوین:
  معاون عمرانی استاندار قزوین گفت: در راستای ساماندهی زائران و مسافران راهیان نور جنوب کشور و ارائه خدمات مناسب به آنها، فاز نخست زائرسرای راهیان نور قزوین به بهره‌برداری می‌رسد.

  پایگاه خبری،تحلیلی ندای البرز،منوچهر حبیبی درباره احداث زائرسرای راهیان نور قزوین در جنوب کشور اظهار داشت: پروژه زائرسرای راهیان نور قزوین در خرمشهر و اهواز از ۵۰ درصد پیشرفت فیزیکی برخوردار است و پیش‌بینی می‌شود بخشی از آن تا آغاز سال جدید به بهره‌برداری برسد.

  وی افزود: احداث زائرسرای راهیان نور قزوین از جمله اقداماتی است که در راستای فراهم کردن آسایش و ارائه خدمات به این مسافران و فراهم کردن زمینه‌ای برای کاهش دغدغه‌های آنها و توجه بیشتر به بعد معنوی این سفر است که ضرورت دارد این موضوع نیز مورد توجه بیشتر مسئولان این کاروان‌ها قرار گیرد.

  حبیبی با اشاره به اینکه بحث فرهنگ و مساجد بسیار مورد تأکید استاندار قزون است عنوان کرد: یکی از کارهایی که در این زمینه انجام شده این است که در راستای بررسی مشکلات مردم و شنیدن درددل‌های آنان، استاندار و مدیران مجموعه شهری در مساجد محله ها حضور پیدا می‌کنند و از نزدیک با مشکلات مردم آشنا می شوند و در راستای حل این مشکلات گام برمی‌دارند.

  معاون امور عمرانی استانداری قزوین بیان کرد: فضای استان، فضای کار و تلاش و پیگیری است و برخلاف همه محدودیت‌های مالی و اعتباری کارها با کیفیت و به نحو مطلوبی پیش می‌رود که این موضوع نشان از عزم جدی مدیران دستگاه‌های اجرایی قزوین به ویژه شخص استاندار است.

  وی با اشاره به موضوعات و طرح‌های ملی استان قزوین تصریح کرد: مطالبات استان در سطح ملی به صورت جدی و مستمر دنبال می‌شود که از آن جمله می‌توان به مطالبات آبی استان اشاره کرد که در این زمینه تاکنون ۲ جلسه با ریاست مجلس شورای اسلامی و وزیر نیرو برگزار و تصمیمات خوبی در این زمینه گرفته شده است.

  انتهای پیام

  منبع:تسنیم

  مطالب مرتبط با موضوع :
  برچسب ها :
  

  خبرنامه ندای البرز  جذب خبرنگار تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز پایگاه خبری،تحلیلی صبح قزوین src="http://static-cdn.anetwork.ir/showad/pub.js">