ندای البرز
جمعه ۱۰ دی ۱۳۹۵ - - ساعت ۱۵:۳۳ 2018 Feb 25
سرخط خبرها :

 • کد مطلب : 19559
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۰ دی ۱۳۹۵ - ۱۴:۵۶
 •   
  سردار شاهرخی در جمع مردم شریفیه:
  سردار شاهرخی فرمانده سپاه صاحب الامراستان قزوین به مناسبت مراسم بزرگداشت 9 دی که در بین بسیجیان و مردم شهر شریفیه برگزار گدیده بود گفت : اگر عنایات خداوند متعال نبود انقلاب اسلامی ما با رهبری امام (ره)پیروز نمیشد.

  به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ندای البرز سردار شاهرخی فرمانده سپاه صاحب الامراستان قزوین به مناسبت مراسم بزرگداشت ۹ دی که در بین بسیجیان و مردم شهر شریفیه برگزار گدیده بود گفت : اگر عنایات خداوند متعال نبود انقلاب اسلامی ما با رهبری امام (ره)پیروز نمیشد.

  وی افزود:دشمن بارها بعد از انقلاب حیله کرده اما خداوند با عنایاتی که به مردم شریف ایران کرده نگذاشت حیله دشمن صدمه ای به این کشور عزیز بزند خداوند در فتنه ۸۸ قلوب مومنان را متحد کرد تا در مقابل فتنه گران مقابله کنیم .

  سردار شاهرخی تصریح کرد: هیچ وقت نباید  اجازه دهیم  نعمت اللهی نه دی فراموش شود اگر شکر گزار خدا نباشیم خداوند این انقلاب و این امنیت را از ما میگیرد. در جهان انقلاب های زیادی رخ داده اما پیروز نشده اند اما در سال ۵۷ انقلاب اسلامی با عنایت خداوند متعال پیروز شد.
  وی خاطر نشان کردند: یکی از دلایل فتنه کسانی بودند که حاضر نبودن قانون را بپذیرند چه بسا قانون را قبول نداشتند بنی صدر فضای دو قطبی را در کشور ایجاد کرد حضرت امام (ره) گفتند قانون را بپذیرید.

  این مقام مسوول افزود:شهدای شریف اباد حاصل فتنه هایی که بنی صدر دران زمان انجام داد بی توجهی و خیانت ایشان باعث شد جنگی صورت گیرد فتنه گران ۸ماه این ملت را به اشتباه انداختند گاهی این عاملان انقلابی هم بودند گناه کسانی که مردم را فریب دادند به گردن فتنه گران است.

  وی در ادامه گفت:رییس جمهور امریکا نامه ای به رهبر نوشت گفت برای مصالحه آماده ایم اما فتنه گرات پشت پا زدند به همه این ها دشمنان به این نتیجه رسیدن نمیشود با این مردم جنگ کرد ولی فتنه گرها با تفرقه دربین مردم ، مردم را گمراه کردند یک سال عمر این ملت را هدر دادن ، یک سال این ملت را عقب انداختند.(هرکه سعادت این ملت را میخواهد هیچ گاه سران فتنه را نباید فراموش کند و جشن امروز ما سپاسگزاری از خداست .

  انتهای پیام/

  برچسب ها :
  

  خبرنامه ندای البرز  جذب خبرنگار تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز پایگاه خبری،تحلیلی صبح قزوین src="http://static-cdn.anetwork.ir/showad/pub.js">