ندای البرز
دوشنبه ۰۳ مهر ۱۳۹۶ - - ساعت ۱۹:۲۹ 2018 Feb 25
سرخط خبرها :

 • کد مطلب : 24276
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۳ مهر ۱۳۹۶ - ۱۲:۳۵
 •   
  امیررضا میرزایی کاراته‌کای ملی‌پوش الوندی توانست با شکست حریف روسی در وزن منهای 67 کیلوگرم مدال برنز را در مسابقات لیگ جهانی ترکیه تصاحب کند.

  حمیدرضا داوری در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی ندای البرزبا اشاره به مسابقات لیگ جهانی ترکیه اظهار داشت: در این دوره از رقابت‌ها که در روز شنبه و یکشنبه یکم و دوم مهر ماه سال جاری در استانبول ترکیه برگزار شد، امیررضا میرزایی کاراته‌کای الوندی توانست نشان برنز را از آن خود کند.
  وی ادامه داد: امیررضا میرزایی کاراته‌کای ملی‌پوش الوندی توانست با شکست حریف روسی در وزن منهای ۶۷ کیلوگرم مدال برنز را در این دوره از مسابقات تصاحب کند.
  دبیر هیأت کاراته استان قزوین عنوان کرد: در مسابقات لیگ جهانی ترکیه بهمن عسگری و مجیدحسن‌نیای‌دیلمی دو کاراته کای دیگر الوندی هم حضور داشتند.
  داوری گفت: امیررضا میرزایی کاراته‌کای الوندی با کسب مقام سوم خود را برای حضور در مسابقات قهرمانی امیدهای جهان آماده می‌کند که برای این ورزشکار آرزوی موفقیت را داریم.
  این مسؤول ورزشی اضافه کرد: حمیدرضا داوری، عباس جنابی و مرتضی کرمی به عنوان داوران تیم کاراته استان در رقابت‌‌های لیگ جهانی ترکیه کاراته‌کاران استان را همراهی می‌کردند.

  انتهای پیام/

  مطالب مرتبط با موضوع :
  

  خبرنامه ندای البرز  جذب خبرنگار تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز پایگاه خبری،تحلیلی صبح قزوین src="http://static-cdn.anetwork.ir/showad/pub.js">