ندای البرز
سه شنبه ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ - - ساعت ۱۰:۰۵ 2018 Mar 17
سرخط خبرها :

 • کد مطلب : 1171
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۷ بهمن ۱۳۹۳ - ۱۷:۴۳
 •   
  رئیس شورای آموزش وپرورش شهرستان البرز:
  فرماندار شهرستان البرز در مراسم تکریم ومعارفه مدیریت آموزش وپرورش شهرستان البرز گفت:با تلاش های شبانه روزی انجام شده توسط معاونین آموزش وپرورش شهرستان البرز انسجام خوبی در بدنه مدیریتی این اداره ایجاد شده است واین تمرین خوبی در حوزه تعلیم وتربیت بود.

  پایگاه خبری،تحلیلی ندای البرز،فرماندار شهرستان البرز در مراسم تکریم ومعارفه مدیریت آموزش وپرورش شهرستان البرز ضمن تقدیر وتشکر از زحمات خوب وشایسته عادل قاسمی در طول مدت مدیریت در این حوزه گفت:فارق از موارد فامیلی با مدیر کل ،علی رغم برخی بی مهری ها وی کارها را صادقانه پیش می برد وبه آموزش وپرورش شهرستان انسجام بخشید.

  ریاست شورای آموزش وپرورش شهرستان البرز گفت:گزارش اقدامات صورت گرفته توسط مدیران ارائه می شود اما موفقیت ها جز با همراهی اعضاء مجموعه ،علی الخصوص کسانی که تریبون در اختیار آنان قرار نمی گیرد صورت می پذیرد.

  حسن پور افزود:با تلاش های شبانه روزی انجام شده توسط معاونین آموزش وپرورش شهرستان البرز انسجام خوبی در بدنه مدیریتی این اداره ایجاد شده است واین تمرین خوبی در حوزه تعلیم وتربیت بود که باید ثبات ایجاد شده پایدار بماند.

  وی ضمن تبریک به آقای مهدی رشوند شناخت خوب ایشان از شهرستان البرز را یک مزیّت دانسته وبیان داشت:نگاه ها به آینده باشد،نه به گذشته وبا همدلی وهمراهی اولویت های خود را بر فرهنگ وآموزش برای اعتلای ایران اسلامی بگذاریم.

  فرماندار شهرستان البرز خطاب به مدیریت جدید این اداره گفت:بزرگترین سرمایه شما نیروی انسانی وقاضی گذر زمان است که امیدواریم در آینده شاهد پیشرفت چشمگیر در حوزه فرهنگ واجرای منویات مقام معظم رهبری در سطح شهرستان البرز باشیم.

  انتهای پیام

  

  خبرنامه ندای البرز  جذب خبرنگار تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز پایگاه خبری،تحلیلی صبح قزوین src="http://static-cdn.anetwork.ir/showad/pub.js">