ندای البرز
پنج شنبه ۳۰ آذر ۱۳۹۶ - - ساعت ۱۴:۳۹ 2018 May 24
سرخط خبرها :

 • کد مطلب : 25122
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۳۰ آذر ۱۳۹۶ - ۰۹:۲۹
 •   
  یادداشت روز
  فرصت مسوولیت در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران امری ارزشمند است که ضروری است مسوولین قدر این فرصت را دانسته و تمام نیرو و توان خود را درجهت پیشبرد اهداف نظام به کار گیرند اما این نباید تبدیل به "حب مسوولیت" گردد

  به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ندای البرز یادداشت روز به قلم محمد مهدی غفاری:
  چند صباحی است که از نامه خداحافظی فرماندار محترم می گذرد. وی که سعی کرده بود تا دل محبین و مبغوضین خویش را در این نامه به دست آورد ولیکن بواسطه این که اعتبار نامه را به تبدیل از یک فرمانداری به فرمانداری دیگر قرار داده بود موفق به این امر نگردید. نمی دانم که حب فرماندار بودن است یا ژن فرماندار بودن .

  اما آنچه که یقین دارم این است که بازگشت به آن به هرقیمتی زیر پاگذاشتن ارزش هایی است که برای اکثر افراد جامعه خط قرمز محسوب می شود.

  به هرحال فرصت مسوولیت در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران امری ارزشمند است که ضروری است مسوولین قدر این فرصت را دانسته و تمام نیرو و توان خود را درجهت پیشبرد اهداف نظام به کار گیرند اما این نباید تبدیل به “حب مسوولیت” گردیده و نسبت به آن حرص وجود داشته باشد.

  ایشان در مدت تصدی فرمانداری شهرستان توانمندی های خویش را نشان داده و بهترین قضاوت برای عملکرد ایشان نظرات مردم است که رسیدن به آن زیاد سخت نیست اما در عالم سیاست و دیدگاه مردم این رفت و برگشت اصلا و ابدا صورت خوشی نداشته و النهایه باعث تنزل جایگاه فرمانداری دربین شهروندان خواهد گردید.

  ای کاش ایشان رایزنی ها و دیپلماسی خود را افزایش می داد و در یک فرمانداری دیگر فرماندار می گردید. البته که مشیت الهی در این امر تعیین کننده است و گاها بهتر است فرماندار نباشی اما هنور مردم شما را به عنوان فرماندار قبول کنند. این امر که از آن به ” مقبولیت ” یاد می شود با کوچک ترین خطایی ورق را برمی گرداند بطوری که شاید فرماندار باشی اما مقبولیتی از جانب مردم نداشته باشی.

  مطالب مرتبط با موضوع :
  

  خبرنامه ندای البرز  جذب خبرنگار تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز پایگاه خبری،تحلیلی صبح قزوین src="http://static-cdn.anetwork.ir/showad/pub.js">