ندای البرز
پنج شنبه ۱۵ بهمن ۱۳۹۴ - - ساعت ۱۶:۵۵ 2018 Jul 22
سرخط خبرها :

 • کد مطلب : 11862
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۵ بهمن ۱۳۹۴ - ۰۰:۳۶
 •   
  فرماندار سابق شهرستان البرز عنوان کرد:
  فرماندار سابق شهرستان البرز در همایش نخبگان بسیجی و شوراهای اقشار مختلف بسیج عنوان کرد:مطمئن هستیم، بهترین مجموعه ای که می توانند منویات و دغدغه های رهبر معظم انقلاب را اجرایی کنند؛ بسیجیان هستند.

  به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی ندای البرز، رئیس مجمع عالی بسیج اقشارشهرستان البرز در همایش نخبگان بسیجی و شوراهای اقشار مختلف بسیج گفت: اقتصاد مقاومتی یکی از مسائل اساسی و مهم کشور در چند سال اخیر است که رهبر معظم انقلاب در قالب شعارهای سال و سخنرانی های متعدد به آن پرداخته اند.

  حسن پور افزود: همانگونه که مقام معظم رهبری فرمودند، تنها راه برون رفت از مشکلات اقتصادی، اجرایی شدن سیاست های اقتصاد مقاومتی است که باید در راستای نهادینه شدن آن کار و تلاش جهادی داشته باشیم.

  وی ادامه داد: مطمئن هستیم، بهترین مجموعه ای که می توانند منویات و دغدغه های رهبر معظم انقلاب را اجرایی کنند؛ بسیجیان هستند.

  فرماندار سابق شهرستان البرز عنوان کرد: بسیج در طول سالهای پس از پیروزی انقلاب اسلامی، چه در جنگ سخت و چه در جنگ نرم؛ همیشه در وسط میدان بوده و خود را برای پیشبرد اهداف نظام هزینه کرده است.

  حسن پور اضافه کرد: یکی دیگر از شاخصه های جنگ نرم دشمن، بحث فشار و تحریم از طریق اقتصاد و معیشت است و تصریح کرد: دشمن قصد دارد تا با ایجاد مشکلات معیشتی ، امید مردم را از بین برده و آنان را از انقلاب رویگردان کند.

  رئیس مجمع عالی بسیج شهرستان البرز اظهار داشت: وظیفه ما شناسایی آسیب های پیش رو و ارائه راه کار برای رفع آسیب و همچنین تقویت فرصت ها بویژه در بحث اقتصادی است و ادامه داد: اگر بتوانیم فرصت های موجود در بازار های منطقه ای وجهانی را با بالا بردن تولید داخلی شناسایی و تقویت کنیم، قطعا بسیاری از مشکلات اقتصادی ما حل خواهد شد.

  مهندس حسن پور صادرات را یکی از فرصت های مهم موجود در کشور دانست و خاطر نشان کرد: اگر ما تولید ملی را افزایش داده و با اتکاء به خود، صادرات را تقویت کنیم؛ قطعا بسیاری از بازارهای منطقه و فرامنطقه ایی  را تصاحب خواهیم کرد.

  انتهای پیام

  

  خبرنامه ندای البرز  جذب خبرنگار تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز پایگاه خبری،تحلیلی صبح قزوین src="http://static-cdn.anetwork.ir/showad/pub.js">