ندای البرز
شنبه ۰۳ بهمن ۱۳۹۴ - - ساعت ۲۱:۱۱ 2018 Jul 22
سرخط خبرها :

 • کد مطلب : 11486
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۳ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۳:۰۴
 •   
  فرماندار قزوین:
  فرماندار قزوین گفت: در مراسمات نباید ازکسانی دعوت شود که علیه دولت صحبت می‌کنند و قصد تخریب دولت را داشته باشند.

  به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی ندای البرز، مراسم تودیع و معارفه بخشدار جدید الموت غربی با حضور موسوی فرماندار قزوین، رضا گروسی مسئول مدیریت بحران استان، تعدادی از مسئولین استان و بخش در سالن اجتماعات شهر رازمیان برگزار شد.

  موسوی فرماندار قزوین در این مراسم گفت: جمهوری اسلامی ایران حدود یک درصد از مساحت کره زمین و یک درصد جمعیت جهان را داراست و ۱۳٫۵ درصد منابع طبیعی دنیا را نیز دراختیار دارد و در بحث گاز کشور ما در رتبه دوم و در نفت نیزدر رتبه سوم هستیم.

  هشدارهای رهبری درباره نفوذ، بیشتر جنبه اقتصادی دارد

  وی در ادامه افزود: این مسائل نشان دهنده این است که کشور غنی و ثروتمندی هستیم که این مسائل باعث شده تا بسیاری از کشورها قصد نفوذ به کشورما را داشته باشند و صحبت‌های مقام معظم رهبری نیز که در رابطه با نفوذ فرمودند بیشتر در رابطه با مسائل اقتصادی می‌باشد.

  موسوی افزود: ما هر چند ازاین امکانات طبیعی وخدادادی برخوردار باشیم نیاز است که با کشورهای دنیا نیز ارتباط و تعامل داشته باشیم و کاری که دولت تدبیر و امید با روی کار آمدنش انجام داد تنش را از کشور زدود و آرامش را بر کشور حاکم کرد.

  فرماندار قزوین با بیان اینکه انتخابات پیش رو دارای اهمیت زیادی است گفت: وظیفه ما این است که همه با هم زمینه‌ای را فراهم کنیم برای مشارکت حداکثری مردم در پا صندق های رای تا شاهد انتخابات پر شوری باشیم.

  این مسئول گفت: ما در کل استان ۱۱۶۰ شعبه اخذ رای داریم و در شهرستان قزوین، البرز،آبیک نیز ۶۰۰ شعبه اخذ رای دایر است آقای بخشدار و کسانی که در هیات‌های اجرای فعالیت می‌کنند باید بی طرفی کامل را رعایت کنند و گرایش ای سیاسی را در کار خود دخالت ندهند.

  موسوی در ادامه با تاکید بر اینکه درب اتاق بخشدار، برای همه مردم باز باشد و کارها بدون تبعیض انجام شود، گفت: درمراسمات نباید ازکسانی دعوت شود که علیه دولت صحبت کنند و قصد تخریب دولت را داشته باشند.

  منبع: صبح قزوین

  انتهای پیام

  

  خبرنامه ندای البرز  جذب خبرنگار تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز پایگاه خبری،تحلیلی صبح قزوین src="http://static-cdn.anetwork.ir/showad/pub.js">