ندای البرز
دوشنبه ۰۸ شهریور ۱۳۹۵ - - ساعت ۱۰:۰۸ 2018 Feb 22
سرخط خبرها :

 • کد مطلب : 17584
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۸ شهریور ۱۳۹۵ - ۱۱:۱۴
 •   
  امام جماعت مسجد جامع حضرت رسول‌اکرم (ص) شهر الوند:
  امام جماعت مسجد جامع حضرت رسول‌اکرم (ص) شهر الوند گفت: فرماندار محترم دقیقا بفرمایند برجام چگونه سایه شوم جنگ را از کشور برداشته است.

  به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی ندای البرز، شب گذشته حجت‌الاسلام غلامی امام جماعت مسجد جامع حضرت رسول‌اکرم (ص) شهر الوند، درجلسه بیان اخبار و مسائل سیاسی یک هفته گذشته کشور، استان و شهرستان، ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر از اقدامات دولتمردان در جهت خدمت‌رسانی به مردم تقدیر و تشکر کرد.

  غلامی با اشاره با اشاره به سخنان اخیر فرماندار شهرستان البرز در مصاحبه خود به مناسبت هفته دولت، ضمن انتقاد به بخشی ازسخنان وی در رابطه با موضوع برجام عنوان کرد: فرماندار محترم دقیقا بفرمایند برجام چگونه سایه شوم جنگ را از کشور برداشته است، درحالی که مقام معظم رهبری در جمع خانواده‌ شهدای مدافع حرم فرمودند: اگر شهدای مدافع حرم نبودند ما باید در همدان و کرمانشاه با داعش می‌جنگیدیم.

  وی با اشاره به مصاحبه دیگر فرماندار در خصوص پیگیری مشکلات کارگران، کاهش معوقات و حقوق کارگران به ۲ماه ابرازداشت: اگر در این خصوص اقدام و عملی شده باشد جای تقدیر و تشکر دارد.

  امام جماعت مسجد جامع حضرت رسول‌اکرم (ص) افزود: تعداد زیادی از کارگران شرکت‌های مختلف بیش از شش ماه حقوق دریافت نکرده‌اند که به زودی اعلام خواهد شد و فرماندار محترم در این زمینه هم پاسخگو باشند.

  انتهای پیام

  

  خبرنامه ندای البرز  جذب خبرنگار تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز پایگاه خبری،تحلیلی صبح قزوین src="http://static-cdn.anetwork.ir/showad/pub.js">