ندای البرز
جمعه ۱۶ بهمن ۱۳۹۴ - - ساعت ۰۹:۵۹ 2018 Apr 23
سرخط خبرها :

 • کد مطلب : 11971
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۶ بهمن ۱۳۹۴ - ۲۳:۴۰
 •   
  فرمانده دانشکده افسری امامت سپاه در شهر الوند؛
  فرمانده دانشکده افسری امامت کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، در دومین یادواره "آبروی محله ما" تصریح کرد:مسئولان آگاه باشند که شهداء، انحراف از آرمانهای انقلاب اسلامی را نخواهند پذیرفت.

  به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی ندای البرز، سردار احمد رضا باهک فرمانده دانشکده افسری امامت کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، در دومین یادواره شهدای شهر الوند که به نام “آبروی محله ما” نامگذاری شده است، تصریح کرد: مسئولان آگاه باشند که شهداء ، انحراف از آرمانهای انقلاب اسلامی را نخواهند پذیرفت.

  باهک بیان اینکه برخی موضوع نفوذ را جدی نگرفته اند، افزود: حرکت در امتداد مسیر شهداء و تحقق آرمانهای انقلاب اسلامی، از وظایف مهمی است که امروز بر دوش همه آحاد مردم، بویژه مسئولان نهاده شده است.

  وی ادامه داد: امروز تمدن اسلام به رهبری جمهوری اسلامی ایران و تمدن کفر به سرکردگی آمریکا در برابر یکدیگر قرار گرفته اند و خاطر نشان کرد: اگرمی خواهیم انقلاب اسلامی را به انقلاب امام زمان(عج) متصل کنیم، باید مطیع اوامر ولی فقیه و سرباز جان برکف رهبری باشیم.

  سردار باهک در بخشی از سخنان خود به موضوع انتخابات مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان رهبری اشاره کرد و ابراز داشت: همه ما وظیفه داریم تا در دفاع از نظام اسلامی، در انتخابات حضوری حداکثری داشته باشیم.

  این مقام مسئول ضمن تأکید بر حضور همه آحاد مردم در انتخابات آتی، اذعان داشت: ما وظیفه داریم تا با حضور حداکثری خود، مشت محکمی را بر دهان استکبار جهانی بکوبیم.

  فرمانده دانشکده افسری امامت عنوان کرد: انتخاب اشخاص صالح و در تراز انقلاب اسلامی از دیگر وظایفی است که باید به آن توجه کرد و ادامه داد: کسانی که امیرالمؤمنین(ع) را به قتلگاه بردند، صلح را به امام حسن(ع) تحمیل کردند و سر از تن فرزند پیامبر(ص) بریدند، دیندارانی  بودند که پیشانی هایشان پینه بسته بود که باید در خصوص شناخت افراد دقت کرد.

  وی  دینداری، شجاعت، کاردانی، قانون شناسی  و کارآمدی را از جمله شاخصه های یک نماینده اصلح دانست و اضافه کرد: ولایت پذیری یکی از شاخصه های مهمی است که باید در انتخاب یک نماینده به آن توجه کرد.

  سردار باهک گفت: آسایش و امنیت امروز را مدیون جانفشانی های شهداء، جانبازان و ایثارگرانی هستیم که از همه چیز خود در راه دفاع از میهن اسلامی و آرمانهای انقلاب اسلامی گذشتند.

  این فرمانده دوران دفاع مقدس اذعان داشت: دهه فجر سرآغاز شکوهمند انقلاب اسلامی به رهبری امام خمینی(ره) و تبلوار اسلام ناب محمدی بود و اضافه کرد:آمریکایی هایی که در زمان طاغوت از ما حق توحش دریافت میکردند، امروز با دستان مقتدر سربازان نیروی دریایی سپاه دستگیر و بازداشت شدند که این اقتدار و عزت را از شهداء و انقلاب اسلامی داریم.

  باهک افزود: امروز جبهه مقاومت اسلامی در برابر دنیای کفر ایستاده و شهدای مدافع حرم با بستن سربند های یازهراء، کاری کردند که عزت و عظمت، در حال بازگشت  به جهان اسلام است.

  سردار باهک با  اشاره به اوضاع نا بسامان کشورهایی همچون عراق، افغانستان و سوریه، یادآور شد :  امنیّت، آسایش و میزهای مسئولیتی امروز را مدیون امام زمان(عج)، ایثار شهداء و درایت مقام معظم رهبری  هستیم  که باید شکر گذار این نعمت عظیم باشیم.

  انتهای پیام

  

  خبرنامه ندای البرز  جذب خبرنگار تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز پایگاه خبری،تحلیلی صبح قزوین src="http://static-cdn.anetwork.ir/showad/pub.js">