ندای البرز
پنج شنبه ۰۶ اسفند ۱۳۹۴ - - ساعت ۱۰:۱۲ 2018 Apr 23
سرخط خبرها :

 • کد مطلب : 12877
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۶ اسفند ۱۳۹۴ - ۱۰:۲۵
 •   
  فرمانده سپاه شهرستان البرز:
  فرمانده سپاه شهرستان البرز گفت: حضور حداکثری در انتخابات و انتخاب فرد اصلح یکی از شاخصه های مهم ماندگاری انقلاب اسلامی از دیدگاه رهبری معظم انقلاب است.

  به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی ندای البرز، سرهنگ حیدری فرمانده سپاه شهرستان البرز در حاشیه مراسم وداع با شهید مدافع حرم که شب گذشته در شهر محمدیّه برگزار شد، ضمن عرض تسلیت ایّام فاطمیّه و شهادت طلبه بسیجی حجت اسدی گفت: خون پاک شهداء به اسلام، انقلاب، فرهنگ عاشورایی وفاطمی جانی تازه می بخشد.

  حیدری افزود: امروز به برکت انقلاب و مجاهدت های همه شهداء و ایثارگران، بیداری اسلامی و گسترش اسلام در جهان را به رهبری ولایت فقیه شاهد هستیم و همه ما وظیفه داریم تا همانند شهداء، تمام تلاش خود را برای ماندگاری و نشر انقلاب اسلامی در سراسر گیتی بکار بندیم.

  وی در ادامه سخنان خود حضور حداکثری در انتخابات و انتخاب فرد اصلح را یکی از شاخصه های مهم ماندگاری انقلاب اسلامی از دیدگاه رهبری معظم انقلاب دانست و عنوان کرد: مطمئناً هیج شخصی نمی تواند بیشتر از مقام معظم رهبری نسبت به نظام‌، کشور، مردم و آینده انقلاب اسلامی دلسوز تر باشد، لذا باید فرمایشات اخیر ایشان در جمع مردم قم و نجف آباد را سرلوحه تصمیم و انتخاب خود قراردهیم.

  فرمانده سپاه امام رضا(ع) اظهار داشت: بنگاه خبرپراکنی روباه پیر (شبکه بی بی سی) و عده ایی ازدشمنان داخلی در تلاش برای مهندسی انتخابات به نفع جریان خود هستند که مردم بصیر و انقلابی کشورمان با حضور خود در انتخابات ۷اسفندماه و انتخاب افراد متدین، مردمی، استکبار ستیز و علاقمند به انقلاب اسلامی؛ مشت محکمی به دهان استکبار خصوصا انگلیس و فتنه گران داخلی خواهند زد تا مهر ابطال بر پروژه نفوذ در ارکان تصمیم سازی و تصمیم گیری کشور نقش بندد.

  انتهای پیام

  

  خبرنامه ندای البرز  جذب خبرنگار تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز پایگاه خبری،تحلیلی صبح قزوین src="http://static-cdn.anetwork.ir/showad/pub.js">