ندای البرز
چهارشنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۴ - - ساعت ۲۱:۲۰ 2018 Jul 22
سرخط خبرها :

 • کد مطلب : 12545
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۸ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۷:۵۰
 •   
  فرمانده سپاه شهرستان البرز :
  فرمانده سپاه شهرستان البرز گفت: بعد از مسئله برجام، خطر نفوذ دشمنان به صورت جدی وجود دارد، بطوری که کلمه نفوذ بعد از توافق هسته‌ای بارها در بیانات مقام معظم رهبری عنوان شده است.

  به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی ندای البرز، علیرضا حیدری فرمانده سپاه ناحیه امام رضا(ع) شهرستان البرز در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری بسیج به تبیین گفتمان رهبری در رابطه با انتخابات پرداخت و بیان کرد: اگر مسئولین دولت و دستگاه‌های اجرایی بتوانند بیانات رهبر انقلاب را در دستور کار خود قرار دهند، به رمز موفقیت و ماندگاری انقلاب اسلامی دست یافته‌اند.

  وی با اشاره به سخنرانی اخیر مقام معظم رهبری در جمع فرماندهان نیروی هوایی گفت: بیانات رهبری به نوعی خط مش و تکلیف برای مردم و ملت در راستای دشمن شناسی است.

  حیدری ابراز کرد: ارائه راهکارهای دشمنان شناسی موضوع اساسی در آگاهی و هوشیار کردن مردم است که باید به طور واضح و روشن ملت را نسبت به هجمه‌های دشمنان بیدار کرد تا بتوانند با استقامت در برابر اهداف شوم آنان ایستادگی کنند.

  فرمانده سپاه ناحیه امام رضا(ع) البرز به تاکید رهبری در رابطه با ماندگاری اسلام اشاره و خاطرنشان کرد: دشمنان اسلام در تلاش هستند با هر ترفندی ماندگاری انقلاب اسلامی و دستاوردهای آن را از بین ببرند.

  این مسئول ولایت فقیه، شهدا، دستاوردهای انقلاب، دستاوردهای سیاسی، اقتدار و عزت ملت ایران را از جمله شاخصه‌‌های ماندگاری اسلامی عنوان کرد.

  وی بابیان این نکته که عوامل ماندگاری اسلامی برای دشمنان بسیار حساس است، تصریح کرد: شرکت در انتخابات و انتخاب فرد اصلح برای مجلس خبرگان و مجلس شورای اسلامی عامل اصلی ماندگاری اسلامی است.

  حیدری اظهار کرد: مقام معظم رهبری بارها بر انتخاب اصلح تاکید داشتند که افرادی را انتخاب نمائیم که دغدغه مند انقلاب و اسلام باشد و در راس کار، برای نظام اسلام و ملت حرکت کنند.

  این مسئول با اشاره به شاخصه‌های کاندیدای اصلح تاکید کرد: کاندیداتور اصلح باید ولایت پذیر، مدیر، مدبر، شجاع، پیرو خط امام راحل و شهدا انقلاب و اسلام باشد و در کنار مردم در راستای رفع مشکلات آنان حرکت کند.

  فرمانده سپاه ناحیه امام رضا(ع) با اشاره به شاخصه‌اصلی کاندیدای اصلح اذعان کرد: استکبار ستیزی باید جزء بارزترین خصوصیات کاندیدا‌ها باشد چرا که استکبار ستیزی یکی از ارکان مهم دین اسلام است.

  وی با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری به تبیین مسئله استکبار ستیزی و نفوذ پرداخت و اظهار داشت: در انتخابات ریاست جمهوری سال‌های پیشین مستکبرین و رسانه غربی با تبلیغات نادرست خود در پی منع مردم برای شرکت در انتخابات بودند، اما هوشیاری ملت ایران توطئه مستکبران را خنثی کرد.

  این مسئول تبیین کرد: بعد از مسئله برجام، خطر نفوذ دشمنان به صورت جدی وجود دارد، بطوری که کلمه نفوذ بعد از توافق هسته‌ای بارها در بیانات مقام معظم رهبری عنوان شده است.

  فرمانده سپاه ناحیه امام رضا(ع) اضافه کرد: امروزه نفوذ در نهادهای‌دولتی و دستگاه‌های تصمیم گیری و تصمیم سازی از حیله‌های جدید کشورهای غربی می‌باشد که قصد دارند در انتخابات مجلس شورای اسلامی و خبرگان اعمال نمایند و مسئولین و مردم باید با بصیرت بیشتری بار دیگر فتنه آنان را در نطفه خفه کنند.

  حیدری در ارتباط با این موضوع که مقام معظم رهبری راهپیمایی۲۲ بهمن و انتخابات ۷ اسفند را دو عید بزرگ برای ملت ایران عنوان کردند، گفت: رهبر انقلاب راهپیمایی۲۲ بهمن و انتخابات ۷ اسفند را دو عید پر محتوا و مضمون برای ایران دانستند که حضور چشمگیر مردم در این دو رویداد بقای نظام اسلامی را تضمین می‌کند.

  فرمانده سپاه ناحیه امام رضا(ع) شهرستان البرز با اشاره به برنامه‌های ناحیه البرز در آستانه انتخابات بیان کرد: نشست‌های بصیرتی، روشنگری، هوشیاری با محوریت فرمایشات رهبری، و دغدغه‌های ایشان در سطح شهرستان برگزار می‌شود.

  این مسئول در خاتمه از همه مردم ایران بخصوص مردم ولایت مدار شهرستان البرز دعوت نمود باردیگر در صحنه‌ انتخاباتی حضور داشته باشند که این حضور دشمن شکن و نا امید کننده برای مستکبرین خواهد بود.

  منبع: خبرگزاری بسیج قزوین

  انتهای پیام

  

  خبرنامه ندای البرز  جذب خبرنگار تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز پایگاه خبری،تحلیلی صبح قزوین src="http://static-cdn.anetwork.ir/showad/pub.js">