ندای البرز
شنبه ۱۷ بهمن ۱۳۹۴ - - ساعت ۱۰:۱۳ 2018 Apr 23
سرخط خبرها :

 • کد مطلب : 12055
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۷ بهمن ۱۳۹۴ - ۲۳:۱۰
 •   
  فرمانده سپاه شهرستان البرز:
  فرمانده سپاه امام رضا (ع) شهرستان البرز با بیان اینکه مسیر شهادت مسیر جدا کردن حق از باطل است، گفت: اگر ما بتوانیم در راستای آن حرکت کنیم، پیروزی‌های بزرگی را به دست می‌آوریم.

  به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی ندای البرز، به نقل از خبرگزاری بسیج قزوین، به مناسبت فرارسیدن دهه فجر عصر امروز جمعی از فرماندهان سپاه امام رضا (ع) شهرستان البرز و مسئولان شهری با تعدادی از خانواده شهدای شهر الوند، بیدستان و محمدیه دیدار کردند.

  در این دیدار علیرضا حیدری فرمانده سپاه امام رضا (ع) شهرستان البرز در حاشیه دیدار با خانواده‌های شهدای این شهرستان در جمع خبرنگاران اظهار کرد: خانواده‌های شهدای گرانقدر ۸ سال دفاع مقدس نشانه استقامت و پایداری ملت ایران در برابر زیاده‌ خواهی‌های استکبار جهانی هستند.

  وی ادامه داد: آنان بدون هیچ چشم‌ داشتی در راه استقلال و عظمت جمهوری اسلامی ایران فرزندان عزیز خود را برای دفاع از اسلام فدا کردند و ما باید قدردان خانواده شهدا باشیم.

  فرمانده سپاه امام رضا (ع) شهرستان البرز تأکید کرد: ما وظیفه داریم با تجلیل از خانواده‌های شهدا در راه پیروی از اهداف شهدا گام برداریم و با زنده نگه داشتن یاد و خاطره آنان، آرمان‌های انقلابی و اهداف بزرگ شهدا را به نسل جوان کشور انتقال دهیم.

  حیدری با بیان اینکه مسیر شهادت مسیر جدا کردن حق از باطل است، مطرح کرد: اگر ما بتوانیم در راستای آن حرکت کنیم، پیروزی‌های بزرگی را به دست می‌آوریم.

  این مسئول خاطرنشان کرد: همه مسئولان کشور وظیفه دارند تا با الگوگیری از شهدا در راه دفاع از آرمان‌های امام خمینی (ره) و انقلاب گام برداشته و لحظه‌ای در این مسیر از خود سستی نشان ندهند.

  سرهنگ حیدری ادامه داد: آحاد مردم و مسئولان نظام باید با تبعیت از رهنمودهای رهبر معظم انقلاب برای پیشرفت کشور در حوزه‌های مختلف گام مؤثری بردارند.

  گفتنی است، دیدار با خانواده شهیدان پیری، عبداله‌پور، شکور، عطاء‌اله محمدی و شهید رزاقی جزو دیدارهایی بود که از سوی فرماندهان سپاه امام رضا (ع) شهرستان البرز و مدیران شهری صورت گرفت.

  انتهای پیام

  

  خبرنامه ندای البرز  جذب خبرنگار تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز پایگاه خبری،تحلیلی صبح قزوین src="http://static-cdn.anetwork.ir/showad/pub.js">