ندای البرز
سه شنبه ۲۶ آبان ۱۳۹۴ - - ساعت ۰۷:۰۰ 2017 Mar 28
سرخط خبرها :

 • کد مطلب : 10254
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۶ آبان ۱۳۹۴ - ۰۰:۲۸
 •   
  معاون بازرگاني ايران‌اير با بيان اين‌که"هما"همه صندلي‌هاي پرواز عتبات خود را به نرخ مصوب به هيئت‌هاي مذهبي عرضه کرد، گفت: مسافران در صورت تهيه بليت هما بالاتر از نرخ مصوب جهت دريافت ما به التفاوت مبلغ پرداختي خود به واحد نظارت ايران‌اير مراجعه کنند.
  1334745_873
  به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی ندای البرز، محمدرضا خوشنویسان معاون بازرگانی ایران‌ایر اظهار کرد: با توجه به فرارسیدن اربعین و درخواست هیات های مذهبی برای حضور در کربلای معلی تاکنون ۶۰۰۰ صندلی با نرخ مصوب مسیر نجف ۹ میلیون ریال و مسیر بغداد ۸ میلیون و ۵۰۰ هزار ریال بدین منظور عرضه شده است.

  وی با تاکید بر این‌که نرخ بلیت های ارائه شده مطابق نرخ مصوب سازمان هواپیمایی کشوری است، افزود: مسافران در صورت تهیه بلیت هما بالاتر از نرخ مصوب با در دست داشتن فیش واریزی جهت دریافت ما به التفاوت مبلغ پرداختی خود به واحد نظارت و بازرسی “هما” مراجعه کنند.

  وی در خصوص زمان شروع پروازهای عتبات عالیات ویژه اربعین گفت: پروازها از اوایل آذرماه سال جاری آغاز و به مدت ۱۶ روز ادامه خواهد داشت.

  هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران به‌صورت هفتگی تعداد ۳۷ پرواز برنامه ای به دو فرودگاه نجف اشرف و بغداد انجام می‌دهد و پروازهای ویژه اربعین با عنوان پروازهای فوق‌العاده این شرکت برای حضور هموطنان در مراسم اربعین حسینی برنامه‌ریزی شده است.

  منبع: تسنیم
  انتهای پیام
  

  خبرنامه ندای البرز  جذب خبرنگار تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز پایگاه خبری،تحلیلی صبح قزوین src="http://static-cdn.anetwork.ir/showad/pub.js">