ندای البرز
سه شنبه ۲۶ آبان ۱۳۹۴ - - ساعت ۱۰:۰۳ 2018 Feb 24
سرخط خبرها :

 • کد مطلب : 10254
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۶ آبان ۱۳۹۴ - ۰۰:۲۸
 •   
  معاون بازرگاني ايران‌اير با بيان اين‌که"هما"همه صندلي‌هاي پرواز عتبات خود را به نرخ مصوب به هيئت‌هاي مذهبي عرضه کرد، گفت: مسافران در صورت تهيه بليت هما بالاتر از نرخ مصوب جهت دريافت ما به التفاوت مبلغ پرداختي خود به واحد نظارت ايران‌اير مراجعه کنند.
  به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی ندای البرز، محمدرضا خوشنویسان معاون بازرگانی ایران‌ایر اظهار کرد: با توجه به فرارسیدن اربعین و درخواست هیات های مذهبی برای حضور در کربلای معلی تاکنون ۶۰۰۰ صندلی با نرخ مصوب مسیر نجف ۹ میلیون ریال و مسیر بغداد ۸ میلیون و ۵۰۰ هزار ریال بدین منظور عرضه شده است.

  وی با تاکید بر این‌که نرخ بلیت های ارائه شده مطابق نرخ مصوب سازمان هواپیمایی کشوری است، افزود: مسافران در صورت تهیه بلیت هما بالاتر از نرخ مصوب با در دست داشتن فیش واریزی جهت دریافت ما به التفاوت مبلغ پرداختی خود به واحد نظارت و بازرسی “هما” مراجعه کنند.

  وی در خصوص زمان شروع پروازهای عتبات عالیات ویژه اربعین گفت: پروازها از اوایل آذرماه سال جاری آغاز و به مدت ۱۶ روز ادامه خواهد داشت.

  هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران به‌صورت هفتگی تعداد ۳۷ پرواز برنامه ای به دو فرودگاه نجف اشرف و بغداد انجام می‌دهد و پروازهای ویژه اربعین با عنوان پروازهای فوق‌العاده این شرکت برای حضور هموطنان در مراسم اربعین حسینی برنامه‌ریزی شده است.

  منبع: تسنیم
  انتهای پیام
  

  خبرنامه ندای البرز  جذب خبرنگار تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز پایگاه خبری،تحلیلی صبح قزوین src="http://static-cdn.anetwork.ir/showad/pub.js">