ندای البرز
پنج شنبه ۰۸ بهمن ۱۳۹۴ - - ساعت ۰۰:۱۴ 2018 Feb 22
سرخط خبرها :

 • کد مطلب : 11669
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۸ بهمن ۱۳۹۴ - ۲۲:۲۶
 •   
  حدادعادل:
  سخنگوی ائتلاف اصول‌گرایان گفت: ظرف یکی یا دو روز آینده به فهرست نهایی خواهیم رسید.

  به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی ندای البرز، غلامعلی حدادعادل سخنگوی ائتلاف اصول‌گرایان در حاشیه سومین همایش اصول‌گرایان در جمع خبرنگاران با بیان اینکه ما به یک وحدت مطلوب برای رسیدن به فهرست نهایی نزدیک شده‌ایم، اظهار داشت: شاید از ۱۰ قدمی که می‌بایست برداشته شود ۸ قدم آن برداشته شده است.

  وی ادامه داد: ظرف یکی یا دو روز آینده به فهرست نهایی خواهیم رسید و امیدوارم که فرصت کافی وجود داشته باشد تا مقدمات فعالیت‌های انتخاباتی از اول اسفندماه آغاز شود.

  سخنگوی ائتلاف اصول‌گرایان درباره وضعیت مجلس آینده، گفت: امیدواریم این مجلس بتواند از میراث امام و انقلاب حمایت و دفاع کند و در صحنه حضور داشته باشند. ما تابع انتخاب مردم هستیم و تلاش می‌کنیم  فهرستی را به مردم معرفی کنیم که اعتماد مردم را برای مجلس جلب شود.

  حدادعادل درباره اعتراض اصلاح‌طلبان به ردصلاحیت داوطلبان خود، گفت: ما اگر بخواهیم به این مسئله ورود کنیم طبعا برای اصول‌گرایانی که ردصلاحیت‌ شده‌اند رایزنی خواهیم کرد و اصلاح‌طلبان نیز افرادی دارند که برای داوطلبان جریان خود رایزنی می‌کنند.

  وی ادامه داد: انتظار ما از شورای نگهبان این است که منصفانه و دقیق عمل کند و از طرف دیگر اگر شورای نگهبان حکمی را صادر کرد چه اصلاح‌طلب و چه اصول‌گرا آن را بپذیرند.

  سخنگوی ائتلاف اصول‌گرایان در واکنش به اظهارات اخیر رئیس‌جمهور درباره رد صلاحیت‌‌شدگان، تاکید کرد: موافق این‌گونه اظهارات نیستم. این سخنان باعث تشویش اذهان عمومی خواهد شد.

  منبع: تسنیم

  انتهای پیام

  

  خبرنامه ندای البرز  جذب خبرنگار تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز پایگاه خبری،تحلیلی صبح قزوین src="http://static-cdn.anetwork.ir/showad/pub.js">